fbpx

8 липня 2016 р. відбулася 35-я зустріч Кайдзен Клубу УАМ за участю Віктора Романа

8 липня 2016 р. на території компанії Plastics-Україна, яка в черговий раз гостинно прийняла Кайдзен Клуб Української Асоціації Меблевиків Відбулася традиційна 35-я зустріч Кайдзен Клубу УАМ.

Оскільки після виборів Правління УАМ в травні 2016 р Кайдзен Клуб УАМ отримав нового главу в особі відомого інноватора і адепта безперервної освіти і самовдосконалення, одне з самих відомих в українському меблевому бізнесі осіб – Юрія Коростильова, генерального директора компанії «Еліо-Україна», традиційний формат і порядок проведення зустрічей зазнав деяких змін.

  • По-перше, якщо раніше ми вели тільки аудіозапис зустрічі, тепер будемо забезпечувати ще і відеотрансляцію. Відтепер, всі зустрічі Кайдзен Клубу УАМ будуть доступні всім Членам УАМ в якісній відеозапису. Перший досвід уже дав свої результати – одне тільки відеозвернення нового глави Кайдзен Клубу УАМ, Юрія Коростильова, з роз’ясненнями його бачення розвитку цього важливого напрямку діяльності УАМ на офіційному каналі Асоціації УАМ в YouTube вже набрало 169 переглядів, що показує величезний інтерес усіх компаній-членів УАМ до даного напрямку діяльності УАМ – особливо тих, хто з яких-небудь причин не зміг відвідати зустріч.

  • По-друге, ми трохи скоротили час проведення зустрічі, але зробили її регламент більш насиченим. Всі, хто не встиг отримати відповіді на свої запитання, в рамках діалогу «питання / відповідь» під час виступу спікера, мали можливість отримати вичерпну інформацію з потрібних питань під час неформального спілкування за кавою в перервах.

Зустріч відкрив новий глава комітету Кайдзен Клуб УАМ, генеральний директор компанії «Еліо-Україна», Юрій Коростильов, який виступив з вичерпним вступним словом. Далі пішов традиційний модуль «Бізнес для бізнесу» (Раніше – рубрика «Обличчям до обличчя»), в рамках якої відбулось знайомство з Фабрикою «Domberg», яка не так давно вступила в ряди УАМ.

Також в рамках цієї рубрики компанія «Інформбізнес» (журнал «Меблеве справу») презентувала експортний каталог українських виробників обладнання, комплектуючих і меблів до виставки DREMA / FURNICA / SoFab, Познань, Польща, запропонувавши зацікавленим компаніям вигідний пакет співпраці.

Основна тема заходу – «Бережливе виробництво / Lean production» – була розкрита у виступах спікерів – Віктора Романа, керівного партнера і засновника PRImA Consulting Group, і Володимира Патіс, власника компанії «Ескада-М», підприємство якого по праву може вважатися одним з показових підприємств в меблевій галузі України в сфері впровадження бережливого виробництва.

Можна сказати, що спікери виступили в тандемі, оскільки вдало доповнили і коментували один одного, адже співпраця «Ескада-М» і PRImA Consulting Group стало прикладом успішно реалізованого проекту впровадження Lean Production в виробничий процес компанії. Слід зауважити, що компанія «Ескада-М» – єдина в Україні компанія-виробник плит з натурального шпону для компаній УАМ є зразковим підприємством не тільки з досвіду і ефективності впровадження бережливого виробництва, але і з досвіду успішного виходу на європейські ринки і створення потужного експортного потоку. Тому на прикладі «Ескада-М» компанії УАМ мали можливість переконатися в тому, як реально працює Lean Production на прикладі успішно реалізованого кейса.

Судячи з відгуків учасників зустрічі, найбільш цікаві теми для компаній УАМ – маркетинг та продажу, корпоративна культура і мотивація співробітників, а також відвідування підприємств, які впроваджують бережливе виробництво. Саме в цих сферах наші компанії відчувають на даний момент недолік інформації, і хотіли б ознайомитися з інноваціями фахівців в цій галузі – а це означає, що програми зустрічей Кайдзен Клубу УАМ на 2016 – 2017 рр. ми будемо формувати саме з урахуванням цих побажань.

І на останок:  

36-я зустріч Кайдзен Клубу УАМ відбудеться 26 серпня 2016 р  

Приурочена вона буде до приїзду в Україну експерта голландської програми старших експертів PUM Андреаса Овербіка (дізнатися більше про спікера >>).  

Всі деталі щодо майбутньої зустрічі трохи пізніше. Координатор проекту – Марина Стригунова тел .:

+380939364643 email: info@uafm.com.ua

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: