(Українська) Пост-анонс візиту до компаній Neocon та Elizabeth de la Vega

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Делегація УАМ в кількості 49 осіб відвідали компанії Neocon та Elizabeth de la Vega й залишились з приємними враженнями від візиту.
Ми мали можливість здійснити екскурсію й обійти всю фабрику нестардатних рішень Neocon й подивитись на виробництво, де було створено торгівельне обладнання для таких відомих брендів, як L’Oréal, Sony, Bosch, Gorenia, Citroen,Peugeot й виготовлено декорації для таких ТЦ й магазинів, як Ашан, Gulliver і, навіть, ЦУМ.
Після чого нас гостинно прийняли в найбільшому шоу-румі компанії Елізабет де ла Вега, де всіх зігрівали смачним чаєм та кавою, а директор магазину розповів про історію створення й зародження бренду, про принципи й цінності компнаії.
Учасники делегації дізнались про висококваліфікованість швей компанії, яку вони могли оцінити буквально на дотик, та про індивідуальний підхід до кожного клієнта. Кожен диван – унікальний, а його вартість залежатиме лише від побажань замовника.
Ми щиро вдячні компаніям за теплий прийом та гостинність. Вкотре ми можемо пересвідчитись на власні очі, що УАМ й Україні є чим пишатись.

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: