fbpx

(Українська) Пост-анонс зустрічі робочої групи щодо створення Кластеру експортерів меблів

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

8 серпня відбулась друга зустріч робочої групи зі створення Кластеру експортерів меблів, на якій обговорювались принципи взаємодії між учасниками та розглядались організаційні моменти щодо участі в об’єданні та його бюджетуванні. Зустріч відбулась за підтримки Офісу просування експорту, представники якого вже розповідали на попередніх зустрічах, що економіки з сильними кластерами мають вищий рівень інновацій, вищу продуктивність, більше підприємливості і стартапів, а головне — більший експорт. Кластери стають двигуном, який залучає багатство в регіон. Тому члени УАМ вирішили ініціювати створення Кластеру експортерів меблів.

На цій зустрічі відбулось голосування щодо участі у Кластері експортерів меблів, за яким орієнтовна кількість учасників попередньо нараховує близько 20 компаній.

Одним із питань до обговорення була позиція кластерного менеджера, його характеристики та основні напрямки діяльності; також обговорювались питання оплати його праці. Також на зустрічі обговорювали бюджет Кластеру експортерів меблів, який вже погодили укласти на перші 3 місяці, щоб розпочати роботу.

Всі організаційні питання щодо створення Кластеру учасники зустрічі отримають в анкеті. Після аналізу анкет буде проведено третю зустріч для остаточного затвердження механізмів співпраці та адміністрування Кластеру експортерів меблів.

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: