fbpx

(Українська) Запрошуємо до участі в 34-й зустрічі Кайдзен Клубу УАМ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Поспішайте зареєструватися до участі в 34-й зустрічі Кайдзен Клубу УАМ, що відбудеться 26-го лютого! Початок реєстрації: 12:00 Початок зустрічі: 12:30 Основна тема майбутньої зустрічі: “Керуй собою, людьми, компанією”

Місце проведення: м.Київ, вул. Межигірська 82А, офіс “Пластікс-Україна”, 2-й поверх

Ознайомитися з докладним планом проведення 34-й зустрічі Кайдзен Клубу УАМ

Ви можете за посиланням >>

У першій частині зустрічі виступлять:

  • Ігор Дзюба – власник компанії “Мевідіг”, виступить з темою про “Професійному і духовному зростанні людини”;

  • Юрій Коростильов – член Правління УАМ, власник і генеральний директор компанії “Еліо-Україна” поділиться досвідом впровадження Кайдзен-філософії на власному підприємстві в темі “Впровадження бережливого виробництва, як уникнути основних помилок”.

Основним спікером заходу виступить Володимир Чеповий – генеральний директор видавництва “Бліц-інформ”, шеф-редактор газети “Бізнес”, автор книг, бізнесмен-футуролог, який вважає, що Всесвіт вимагає від бізнесмена щось більше, ніж просто отримання прибутку. Володимир Чеповий – адепт загальнолюдських цінностей в бізнесі, позитивної гіпотези сенсу життя. Бізнес – це служіння, а служіння – вище благо, доступне людині. Як будувати бізнес, не забуваючи про основоположні цінності – саме про це і буде говорити Володимир Чеповий.

Тема виступу і дискусії основного спікера:  “Всесвіт чекає від бізнесмена чогось більшого, ніж чистий прибуток …” У традиційній рубриці «Лицем до лиця”

Ви познайомитеся з діяльністю новим членом УАМ компанії “Dybok.ua”; а також, Павло Пісний, експерт УАМ з митних питань, презентує інформацію про компанію “Delight Group”.

Для участі у зустрічі необхідно пройти реєстрацію. Кінцеві терміни реєстрації 24.02.2016 до 17:00. Зареєструватися на зустріч Ви можете тут >>

Для уточнення інформації щодо майбутньої 34-ї зустрічі Кайдзен Клубу УАМ звертайтеся до Дирекції УАМ:

Координатор проекту – Стригунова Марина

моб.: + 38067657559;

e-mail: info@uafm.com.ua

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: