fbpx

(Українська) Розшукуються 300 багатообіцяючих компаній з експортним потенціалом

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Офіс з просування експорту  запрошує українські  компанії взяти участь у проекті «Ukrainian Top Exporters 2018» від Журналу БІЗНЕС та Український Бізнес Хаб.

Спецвипуск «Ukrainian Top Exporters 2018» це:

  • унікальний спецвипуск журналу та каталог українських компаній, що розвивають внутрішні ринки та орієнтовані на експорт;
  • потужний інструмент для демонстрації потенціалу українських виробників міжнародній спільноті.

Мета проекту

Підвищення експортного потенціалу країни через пошук та організацію b2b зустрічей з потенційними бізнес-партнерами та залучення прямих інвестицій в Україну.

Критерії участі

Заявку на участь у проекті можуть подати як великі компанії, так і  компанії, що динамічно розвиваються та виходять на міжнародні ринки або лише починають їх освоювати, а також відповідають наступним критеріям:

  • експортна орієнтованість (компанія вже працює на експорт та планує розширювати ринки збуту, компанія заявляє про наміри виходити на зовнішні ринки та пошук міжнародних інвесторів);
  • галузева специфіка (найбільш пріоритетні та інвестиційно привабливі напрямки: сільське господарство, переробна, харчова, хімічна, фармацевтична галузі промисловості, будівництво, технології тощо);
  • висока додана вартість продукції (високі технології, інноваційні продукти та послуги);
  • репутаційна значущість (прозорість бізнесу, участь у соціальних проектах, проекти CSR та інвестиції в майбутнє, вклад репутації компанії в репутацію України).

Учасники спецвипуску повинні надати інформацію про компанію, її потужності, опис продуктів та послуг.

Розповсюдження 

Англомовне видання журналу Business – «Ukrainian Top Exporters 2018», тиражем 10 000 екземплярів з онлайн версією, отримають майже 5000 VIP учасників та гостей Annual Investment Meeting 2018 (AIM), провідної світової платформа для прямих іноземних інвестицій. Таким чином, бізнесмени з понад 140 країн світу зможуть ознайомитися з бізнес потенціалом України.

Учасники проекту «Ukrainian Top Exporters 2018» також  мають можливіть отримати спеціальні умови участі в AIM 2018.

Бажаєте долучитися до команди  українських експортерів та представити свою компанію на AIM 2018?  – Чекаємо на Вашу заявку до 12 лютого 2018 року!

ПОДАТИ ЗАЯВКУ на участь у проекті «Ukrainian Top Exporters 2018»

 

*інформація запозичена з офіційного сайту Офісу з просування експорту

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: