fbpx

(Українська) Вітаємо нових членів УАМ зі вступом!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Друзі, ми раді представити вам нових членів Української Асоціації Меблевиків, які приєднались до нас 5 квітня 2018 року!

ТОВ “Крона МВД” , м.Кам’янець-Подільський

Компанія ТОВ “Крона МВД” (меблі, вікна двері), має два виробничих цеха в яких працює 25 осіб. Меблева фабрика “Крона МВД” виготовляє меблі класичного та сучасного стилю для кухні, вітальні, спальні, кабінету, дитячої, коридору та інших приміщень, а також двері і сходові марші найскладніших конфігурацій з натурального дерева.

Більше інформації: http://www.krona-mebli.com/

ПП “АЛПАКС”, м. Київ

Компанія ПП “АЛПАКС” – займається виробництвом і реалізацією якісної складської упаковки з 1998
року. В компанії працює близько 60 осіб. Основою успіху і надійною репутацією компанії є прозорість відносин в роботі з кожним партнером. Асортиментний ряд продукції дозволяє задовольнити найвимогливіших партнерів і забезпечити комплексні рішення для Вашого бізнесу.
Більше інформації: http://alpaks.com.ua/

ТОВ “КОМОД”, м. Київ

Компанія має власне столярне виробництво в м. Київ. Працює близько 70 осіб. Понад 14 років виготовляють меблі і столярну продукції будь-якої складності. Фахівці по створенню ексклюзивних меблів з буку, ясеня, вільхи, клена, сосни. Виконують проєкти для сегменту HoReCa, інтер’єри, кабінети, двері. Повний цикл виробництва.
Більше інформації: http://komod-kiev.com/

«АСКАЛОН» (ФОП Корж А.С.), м. Київ

Дизайн студіія «Аскалон» і виробнича фірма «ФОП Корж А. С.» розробляють і виготовляють авторські роботи по виготовленню ексклюзивних меблів з натурального дерева на замовлення. Дизайн студія займається оформленням інтер’єру квартир, котеджів, заміських будинків, кафе (барів, ресторанів), казино, і мисливських будиночків. До послуг замовника – досвідчений дизайнер, що вміє знаходити неординарні творчі рішення. Асортимент: кабінети, бібліотеки, спалені, прихожі, кухні і кухонні куточки, а також маршові і гвинтові сходи, вхідні і міжкімнатні двері, люстри.
Більше інформації: www.askalon.com.ua

ТОВ “ТЕХНОКРЕДО”, м. Дніпро

Діяльність компанії «Технокредо», що надає клієнтам комплексні рішення для створення меблів з більш ніж 20 000 меблевих комплектуючих і професійних послуг з обробки матеріалів. Компанія нараховує 14 філій у Дніпропетровській та Полтавській областях, а також сучасний інтернет-магазин.
Наше кредо – надавати клієнтам повний комплекс меблевих рішень. Готові поділитись досвідом і розповісти, як використовувати новинки меблевої моди та індустрії.
Більше інформації: www.t-kredo.com.ua

TM Ronel, м.Тернопіль

TM Ronel сфокусувалась на виготовленні меблів для спальних кімнат, шаф, ліжок з натуральної деревини. Цікавляться перспективою розвитку через навчання, впровадження Ліну. Планують виходити на експорт.

Більше інформації:
https://www.facebook.com/ profile.php?id=100012617113282

ТОВ “Фабрика BASSA” , Київська обл., с.Чайки

Компанія молода, розпочала свою діяльність в 2017 році. Українська компанія з виробництва корпусних інтер’єрних меблів. Ми виробляємо стильну, якісну продукцію, преміум сегменту, що сміливо може конкурувати на ринку.

Більше інформації:
https://www.facebook.com/BASSAFurniture/

 

Фото: Винник Андрій

 

МИ ВІТАЄМО НОВИХ ЧЛЕНІВ УАМ З ПРИЄДНАННЯМ ДО ОДНОДУМЦІВ І БАЖАЄМО СТРІМКОГО РОЗВИТКУ ЇХНЬОМУ БІЗНЕСУ ТА МЕБЛЕВІЙ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ!

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: