fbpx

Фінал чемпіонату з міні-футболу “КУБОК УАМ”

Шановні меблевики!
15 грудня відбувся півфінал та фінал Першого чемпіонату з міні-футболу “Кубок УАМ” 2018.
В півфіналі зустрілись команди Modern-Expo Group як переможець своєї групи, з командою TopArt Nature of Art. В результаті конкурентної боротьби, саме футболісти з Луцька забронювали собі місце у фіналі, закінчивши гру з рахунком 7:2.
Другу путівку в головний матч турніру між собою розіграли AGT plusі ВиЯр. Зустріч закінчилась перемогою команди ВіЯр з рахунком 8:0.
Після короткого відпочинку зустрілись в боротьбі за 3-тє місце та гідно змагались команди компаній AGT plus та TopArt Nature of Art. Матч видався на славу! Жодна з команд не хотіла поступатись, кожна прагнула перемоги та всі сили футболісти віддавали за своє ім’я, за свій успіх. То ж і підсумковий результат 4:2 на користь AGT plus свідчить про високий рівень боротьби, непоступливості на полі та волі до перемоги.
Фінальний матч став свого роду апогеєм усього футбольного турніру. Зустрілися дві сильні команди, два колективи з характерами, футбольною майстерністю та досвідом. Мабуть, жоден нейтральний уболівальник не міг би точно визначити фаворита зустрічі. Самі ж команди з великою повагою та спортивним інтересом підходили до очної дуелі.
Перший тайм – 0:0. Голів немає, а в залі неймовірна напруга, жодна команда не поступається, обидві змагаються на грані своїх можливостей. І тільки на останніх хвилинах другого тайму ВиЯр вдалося вийти вперед, а через дві хвилини подвоїти перевагу. Modern-Expo Group боролися до кінця, до самої останньої секунди, але в цей день ВиЯр вже не відпустив би перемогу! 2:0 і перший Кубок УАМ лишився у Києві, ВиЯр переміг!
Дякуємо усім командам та вболівальникам! Дякуємо усім, хто став свідками Першого чемпіонату з міні-футболу за “Кубок УАМ!”