fbpx

На Business Dinner by Design представили інтер’єри зі смаком

14-16 червня в просторі Art Ukraine Gallery компанія Seven I.D.M.G. представила арт-проект дизайну і кулінарії – Business Dinner by Design.
Дизайнери у співпраці з інтер’єрними салонами створили 7 обідніх просторів, які доповнили частуваннями концептуальні ресторани. Захід такого формату проводилося в Україні вперше, і стало швидше багатошаровим тортом, ніж однорідним шоколадним мусом.

У день відкриття проекту, 14 червня, інтер’єрні рішення були презентовані широкій громадськості. На вечірці Гості насолоджувалися сучасною музикою від DJ Artem Neba, показом дизайнерських вишиванок від бренду FOBERINI, кулінарним майстер-класом Євгена Клопотенко і частуваннями від ресторанів.
«На Business Dinner by Design ми впливали відразу на кілька органів чуття. Експозиціями Гості милувалися візуально, вишукані закуски порушували смакові рецептори, був задіяний слух і навіть нюх – захід мав свій аромат. Однак, мова не стільки про те, що можна було побачити і відчути, а як це відбилося на аудиторії. Адже завдання проекту полягала в тому, щоб дати можливість людині усвідомити простір своєї мрії … »- каже Ганна Клименко, організатор заходу, CEO Seven I.D.M.G.
15 червня Гостям сервірували спеціально розроблений під кожне інтер’єрне рішення вечерю в Dinning room. Вечір гармонійно доповнили живою музикою: Олексій Смирнов душевної грою на саксофоні та Дмитро Гаркавенко зачаровують звуками рояля. Гостями вечора стали представники бізнес-аудиторії. Організатори ставили перед собою мету Сполучені бізнес і творче співтовариство для створення колаборацій і втілення спільних проектів в життя.

Вдень 15 та 16 червня експозиції працювали в режимі виставки, пройшли майстер-класи по сервіровці, етикету, дизайну, креативу і флористики від спікерів: Наталії Назарової, Світлани Сабрі, Богдани Ємченко, Сольмаз Фуляді, Наталі Буг, Вікторії Гресь, Яни Раковської і Валентини Солоед.

Business Dinner by Design – це не стільки світський захід, скільки майданчик для зустрічі альфа і омега – підприємницького духу з творчою душею. Це процес створення з окремих предметів єдиних скоєних матерій. Це про нас з вами, про красу в нашому повсякденному житті, яку пропагує подія.

Ведучий заходу: Євген Мазур.
Автомобільний партнер: Bentley Kiev.
Технічні партнери: FuTuFu, Neocon, JAM, Hisense, Power Project, Холдинг Атлант,
Партнери інноваційних технологій: inVR, Bilamuraha – студія 3D.
Модні партнери: Foberini, Samokish, De Luca Sartoria.
Декорируючі партнери: Fleur de Lis, Artis Green, AGT Plus, Element Decor, Decoration Club.
Ароматні партнери: Ol.Factory, Le Flacon.
Пригощає партнер: Bayadera Group.
Ділові партнери: суп, Українська Асоціація рітейлерів, Київський Сигарний Клуб, H Club.

Медіа-партнери.
Телеканали: Інтер, Перший Діловий, ТРК Україна.
Радіостанції: Radio Business, Kiss FM, Europa Plus Ukraine.
Журнали: Domus Design, Boryspil magazine, Будинок і Інтреьер, БізнесWOMAN, Cabinet Boss, People IN, What’s On Kyiv, Le Classique, HOME Interior.
Портали: bodo.ua, L’Officiel Homme, Наш Київ, Relax.ua, Smak.ua, АрхІдея, Guru.ua, Artslooker, Європейська Школа Дизайну, 44.ua – сайт міста Києва, Community, Соцпортал, УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МЕБЛЕВИКІВ, .

 

 

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: