fbpx

Необхідність школи мистецтв м. Слов`янськ у меблевій допомозі

За ініціативою голови Комітету з соціальної роботи УАМ, Яловенко Ольги Анатоліївни,

Запрошуємо Вас прийняти участь у благодійній допомозі
школі мистецтв міста Слов`янськ

Школа мистецтв Слов`янську є одним з небагатьох осередків культурного життя міста (дательніше про ситуацію в школі читайте нище) і після бойових дій, що відбувалися в квітні-липні 2014 р., матеріальна база та приміщення школи були значно пошкоджені.

Одною з найгостріших потреб школи на сьогоднішній день є потреба у забезпеченні наступними позиціями меблів (за пріорітетностю):

1. Стіл учнівський (креслення додяється) – 54 шт.;
2. Стільці – 228 шт.;
3. Шкафа-купе для хореографічного класу (фото додається) – 1 шт.;
4. Шкафа – 20 шт.;
5. Стіл письмовий – 38 шт.

Якщо Ви бажаєте допомогти школі у наданні вищеперерахованних позицій меблів, звертайтеся до Дирекції УАМ:
Координатор проекту – Марина Стригунова;
тел.: +380632350203
email: info@uafm.com.ua

Детальніше про ситуацію у школі:

Школа  мистецтв міста Слов’янська є початковим спеціалізованим мистецьким навчальним  закладом , що знаходиться у мережі закладів позашкільної мистецької освіти.
В школі існує музичне , хореографічне , вокальне, образотворче та театральне відділення .На теперішній час в школі навчається понад 600 дітей . Учні школи приймають участь та займають призові міста на обласних, всеукраїнських та міжнародних  конкурсах.

В минулому році школа відзначила свій 60 річний ювілей

Незважаючи на те, що школа мистецтв міста Слов’янська є одним з небагатьох осередків культурного життя в місті, в ній існують проблеми з матеріально-технічним забезпеченням та оновленням матеріальної бази. Після бойових дій, що відбувалися в квітні-липні 2014 р., матеріальна база та приміщення школи були значно пошкоджені (пошкоджений актовий зал , вікна будівлі, а також дах школи).Багатократні звернення до різних благодійних міжнародних організацій , що діяли на тот момент у Слов’янську не призвели до результату.

Єдиним спонсором , який відкликнувся і систематично допомогає школі мистецтв є Ротарі Клуб Слов’янськ. На цей час за кошти спонсорів та викладачів були відновлені актовий зал та дах над актовим залом , відремонтовано приміщення мультімедійного кабінету , а також збудований хореографічний класс та відремонтована роздягальня для хореографії .На теперішній час в питанні оновлення матеріально-технічної бази, особливо гостро постає питання оновлення меблів в школі.

Сучасна будівля школи була здана в експлуатацію в 1983 році і до теперішнього часу меблі практично не оновлювались.

Враховуючи кількість вимушених переселенців , які вимушені покинути тимчасово окуповані території і знаходяться в Слов’янську , посилюється роль школи мистецтв, як провідника культури , заповнювача інформаційно-культурного вакууму, а також осередка патріотичного і мистецького виховання молоді та жителів міста . Вже на теперішній момент в приміщенні школи проводяться концертні заходи , мистецькі заходи за участі відомих діячів культури не тільки України , а також Європи.

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: