fbpx

Підсумки зустрічі із представниками меблевої галузі в рамках галузевих робочих груп Ради з просування експорту при МЕРТ

6 вересня відбулась зустріч Наталії Микольської,заступника Міністра економічного розвитку та торгівлі України та делегації від Української Асоціації Меблевиків.
Результатом зустрічі Наталії Микольської із представниками меблевої галузі в рамках галузевих робочих груп Ради з просування експорту при МЕРТ стало обговорення низки важливих запитань. Так, зокрема, було обговорено запитання щодо звільнення переробного обладнання від ПДВ та ввізного мита (або розстрочки їх виплати). Тому представникам Української асоціації меблевиків було запропоновано оперативно в найкоротші строки надати листа щодо можливого позитивного впливу даної потенційної лібералізації на меблеву галузь.
Також було обговорено запитання щодо впливу на діяльність підприємств меблевої галузі та принципової доцільності захисту вітчизняних виробників ДСП та ДВП, можливості реформування та спрощення митних процедур. Окрему увагу було приділено необхідності розвитку освітньої складової, прогресуванню професійно-технічних училищ, а також потребі у полегшенні організації та оплати програм стажувань для студентів таких навчальних закладів.
Насамкінець, в рамках зустрічі було обговорено також питання щодо визнання українських сертифікатів у світі, принципової змоги створення відповідної лабораторії та добровільної сертифікації.
Окрім цього, було досягнуто згоди щодо важливості організації візитів Прем’єр-міністра України та Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України на підприємства меблевої галузі, а також необхідності організації круглих столів в рамках таких візитів, на яких члени Української асоціації меблевиків могли б піднімати та виносити на високий рівень системні нагальні запитання.

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: