fbpx

Пост-анонс 34-й зустрічі Кайдзен Клубу УАМ

26 лютого 2016 року відбулася 34-я зустріч Кайдзен Клубу УАМ на тему: «Керуй собою, людьми, компанією»

На цей раз зустріч відбулася на території «Пластікс-Україна», в Києві, на «домашній» території. Зустріч була присвячена, як висловилися самі учасники, питань більше «філософським», ніж виробничим, проте тема цінностей в бізнесі знайшла не менше активний відгук серед компаній Асоціації, і зустріч була дуже відвідуваною.

Спікери – Юрій Дзюба, Юрій Коростильов і Володимир Чеповий говорили про важливість одночасного професійного і духовного розвитку людини; про те, як уникнути помилок і перекосів при впровадженні бережливого виробництва, як важливо власнику і керівнику підприємства своїм особистим прикладом надихати співробітників і власноруч працювати над поліпшенням підприємства; нести в світ щось більше, ніж просто збільшення прибутковості бізнесу. В контексті того, що в нашому українських реаліях тема змін у суспільстві як ніколи актуальна, питання, озвучені на зустрічі, викликали жваву дискусію і безліч відповідних реплік для спікерів. Так, Ігор Дзюба, власник компанії «Мевідіг», говорив про те, що українським виробникам слід більше дбати про створення корпоративної культури і про позитивний позиціонуванні себе в світі.

Юрій Коростильов, власник і генеральний директор компанії «Еліо-Україна», звернув увагу присутніх на те, як важливо власнику бути прикладом для своїх підлеглих і брати особисту участь у всіх заходах щодо поліпшення бізнесу, часом не гребуючи і важкої фізичної праці.

А запрошений і основний спікер зустрічі, Володимир Чеповий – успішний бізнесмен, письменник, автор книг «Перехрестя», «Бізнес – найчесніша гра», «Щоденник ангела», «Твоє щастя – вибір нової цивілізації», говорив про простих і доступних речах, заради яких, по-суті, кожен з нас живе і працює, але глобально ніколи не замислюється – про щастя, служінні людям, гармонії та ін. В той же час, такі провідні міжнародні організації, які мислять глобальними категоріями людського майбутнього, всерйоз замислюються над можливістю ці до Тегор зробити ключовими показниками досягнень людського розвитку.

Загалом, зустріч вийшла як пізнавальної, так і змушує задуматися над основними життєвими істинами.

У рубриці «Обличчям до обличчя» презентували себе недавно вступив в УАМ Інтернет-магазин меблів «Dybok.ua” і компанія-партнер Асоціації УАМ Daleth Group – митний і логістичний оператор. Компанії УАМ познайомилися з новою Інтернет-платформою для розміщення своїх товарів і компанією, що надає послуги для меблевих операторів, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, обмінялися контактами і інформаційними матеріалами.

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: