fbpx

Пост-анонс зустрічі робочої групи щодо створення Кластеру експортерів меблів

8 серпня відбулась друга зустріч робочої групи зі створення Кластеру експортерів меблів, на якій обговорювались принципи взаємодії між учасниками та розглядались організаційні моменти щодо участі в об’єданні та його бюджетуванні. Зустріч відбулась за підтримки Офісу просування експорту, представники якого вже розповідали на попередніх зустрічах, що економіки з сильними кластерами мають вищий рівень інновацій, вищу продуктивність, більше підприємливості і стартапів, а головне — більший експорт. Кластери стають двигуном, який залучає багатство в регіон. Тому члени УАМ вирішили ініціювати створення Кластеру експортерів меблів.

На цій зустрічі відбулось голосування щодо участі у Кластері експортерів меблів, за яким орієнтовна кількість учасників попередньо нараховує близько 20 компаній.

Одним із питань до обговорення була позиція кластерного менеджера, його характеристики та основні напрямки діяльності; також обговорювались питання оплати його праці. Також на зустрічі обговорювали бюджет Кластеру експортерів меблів, який вже погодили укласти на перші 3 місяці, щоб розпочати роботу.

Всі організаційні питання щодо створення Кластеру учасники зустрічі отримають в анкеті. Після аналізу анкет буде проведено третю зустріч для остаточного затвердження механізмів співпраці та адміністрування Кластеру експортерів меблів.

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: