fbpx

Презентація нових плитних матеріалів в ТОВ «МАКСИМУМ-ПЛЮС»


10 жовтня 2018, Вам потрібно бути в Одесі, на вул. Чорноморського Козацтва, 52А!


У 12-30 відбудеться презентація, нового в Україні, плитного матеріалу – SM-Art (www.s-m-art.it) Дизайн та виготовлення плитного матеріалу – Італія. Компанія SM-Art, приділяє багато уваги дизайну і якості опрацювання структур поверхні, збирає інформацію від споживачів і прагне не тільки відповідати сучасним тенденціям в дизайні, але і задавати власні модні тренди.


Якість плит відповідає всім заявленим європейським стандартам, що дозволяє використовувати плитні матеріали навіть в самих вимогливих проектах.
Якісні меблі, та, яка витримує всі покладені на неї функціональні навантаження і дозволяє відчувати комфорт і естетичну насолоду при використанні.


Саме тому в парі з італійської красою плитних матеріалів ми представляємо швейцарську прагматичність і точність продукції FRANKE (www.franke.com).
Демонстрацію практичності і можливостей використання якісно підібраного ансамблю меблів і техніки, проведе – Євген Клопотенко і його кулінарне шоу. Кухар і ведучий знає, як перевірити кухню на міцність!


Ексклюзивний представник SM-Art в Україні, компанія ТОВ «МАКСИМУМ-ПЛЮС».
«МАКСИМУМ-ПЛЮС», компанія, що дозволяє створювати якісні меблі для поколінь. В асортименті плитні матеріали SM-Art, EGGER, Kronospan; послуги з розкрою плитних матеріалів парк верстатів FELDER GROUP; меблева фурнітура Blum; вискоглянцевие акрилові МДФ-панелі REHAU; системи для використання простору STARAX; побутова техніка FRANKE; меблеві ручки MONDEO, CEBI, Tomurcuk і інші продукти.

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: