(Українська) Пост-анонс візиту до компаній Neocon та Elizabeth de la Vega

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Делегація УАМ в кількості 49 осіб відвідали компанії Neocon та Elizabeth de la Vega й залишились з приємними враженнями від візиту.
Ми мали можливість здійснити екскурсію й обійти всю фабрику нестардатних рішень Neocon й подивитись на виробництво, де було створено торгівельне обладнання для таких відомих брендів, як L’Oréal, Sony, Bosch, Gorenia, Citroen,Peugeot й виготовлено декорації для таких ТЦ й магазинів, як Ашан, Gulliver і, навіть, ЦУМ.
Після чого нас гостинно прийняли в найбільшому шоу-румі компанії Елізабет де ла Вега, де всіх зігрівали смачним чаєм та кавою, а директор магазину розповів про історію створення й зародження бренду, про принципи й цінності компнаії.
Учасники делегації дізнались про висококваліфікованість швей компанії, яку вони могли оцінити буквально на дотик, та про індивідуальний підхід до кожного клієнта. Кожен диван — унікальний, а його вартість залежатиме лише від побажань замовника.
Ми щиро вдячні компаніям за теплий прийом та гостинність. Вкотре ми можемо пересвідчитись на власні очі, що УАМ й Україні є чим пишатись.

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: