fbpx

(Українська) Пост-анонс Святкування Нового Року УАМ

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Шановні меблевики, ще раз дякуємо усім, хто завітав до УАМ на Святкування Нового Року й активно брав участь в обміні досягненнями компаній у 2017-ому році!

Цей вечір був особливим та надзвичайно плідним: більше 80 учасників з 41 компанії, виступи власників, результативне спілкування та нагородження компаній в різних номінаціях Відзнаки УАМ «Досягнення Року»!
Асоціація поповнилась ще двома компаніями : Roka та VERDI, з якими ми ближче познайомимо вас пізніше.

Ми продовжуємо дякувати нашим друзям-партнерам: Export Promotion Office/Офіс з Просування ЕкспортуKyiv-Mohyla Business School [kmbs]], Smart PeopleCreaproLean Institute UkraineDmytro NovikovPavlo Pisnoy, які радо поділились важливою інформацією щодо експорту, семінарів, проектів та планів взаємодії з УАМ на 2018-ий рік.

Ми налаштовані на подальшу співпрацю та реалізацію запланованих проектів в наступному році, щоб зробити його ще яскравішим та насиченішим, а головне — ще продуктивнішим для членів УАМ!

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: