fbpx

Вітаємо нових членів УАМ зі вступом!

Друзі, ми раді представити вам нових членів Української Асоціації Меблевиків, які приєднались до нас 5 квітня 2018 року!

ТОВ “Крона МВД” , м.Кам’янець-Подільський

Компанія ТОВ “Крона МВД” (меблі, вікна двері), має два виробничих цеха в яких працює 25 осіб. Меблева фабрика “Крона МВД” виготовляє меблі класичного та сучасного стилю для кухні, вітальні, спальні, кабінету, дитячої, коридору та інших приміщень, а також двері і сходові марші найскладніших конфігурацій з натурального дерева.

Більше інформації: http://www.krona-mebli.com/

ПП “АЛПАКС”, м. Київ

Компанія ПП “АЛПАКС” – займається виробництвом і реалізацією якісної складської упаковки з 1998
року. В компанії працює близько 60 осіб. Основою успіху і надійною репутацією компанії є прозорість відносин в роботі з кожним партнером. Асортиментний ряд продукції дозволяє задовольнити найвимогливіших партнерів і забезпечити комплексні рішення для Вашого бізнесу.
Більше інформації: http://alpaks.com.ua/

ТОВ “КОМОД”, м. Київ

Компанія має власне столярне виробництво в м. Київ. Працює близько 70 осіб. Понад 14 років виготовляють меблі і столярну продукції будь-якої складності. Фахівці по створенню ексклюзивних меблів з буку, ясеня, вільхи, клена, сосни. Виконують проєкти для сегменту HoReCa, інтер’єри, кабінети, двері. Повний цикл виробництва.
Більше інформації: http://komod-kiev.com/

«АСКАЛОН» (ФОП Корж А.С.), м. Київ

Дизайн студіія «Аскалон» і виробнича фірма «ФОП Корж А. С.» розробляють і виготовляють авторські роботи по виготовленню ексклюзивних меблів з натурального дерева на замовлення. Дизайн студія займається оформленням інтер’єру квартир, котеджів, заміських будинків, кафе (барів, ресторанів), казино, і мисливських будиночків. До послуг замовника – досвідчений дизайнер, що вміє знаходити неординарні творчі рішення. Асортимент: кабінети, бібліотеки, спалені, прихожі, кухні і кухонні куточки, а також маршові і гвинтові сходи, вхідні і міжкімнатні двері, люстри.
Більше інформації: www.askalon.com.ua

ТОВ “ТЕХНОКРЕДО”, м. Дніпро

Діяльність компанії «Технокредо», що надає клієнтам комплексні рішення для створення меблів з більш ніж 20 000 меблевих комплектуючих і професійних послуг з обробки матеріалів. Компанія нараховує 14 філій у Дніпропетровській та Полтавській областях, а також сучасний інтернет-магазин.
Наше кредо – надавати клієнтам повний комплекс меблевих рішень. Готові поділитись досвідом і розповісти, як використовувати новинки меблевої моди та індустрії.
Більше інформації: www.t-kredo.com.ua

TM Ronel, м.Тернопіль

TM Ronel сфокусувалась на виготовленні меблів для спальних кімнат, шаф, ліжок з натуральної деревини. Цікавляться перспективою розвитку через навчання, впровадження Ліну. Планують виходити на експорт.

Більше інформації:
https://www.facebook.com/ profile.php?id=100012617113282

ТОВ “Фабрика BASSA” , Київська обл., с.Чайки

Компанія молода, розпочала свою діяльність в 2017 році. Українська компанія з виробництва корпусних інтер’єрних меблів. Ми виробляємо стильну, якісну продукцію, преміум сегменту, що сміливо може конкурувати на ринку.

Більше інформації:
https://www.facebook.com/BASSAFurniture/

 

Фото: Винник Андрій

 

МИ ВІТАЄМО НОВИХ ЧЛЕНІВ УАМ З ПРИЄДНАННЯМ ДО ОДНОДУМЦІВ І БАЖАЄМО СТРІМКОГО РОЗВИТКУ ЇХНЬОМУ БІЗНЕСУ ТА МЕБЛЕВІЙ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ!

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: