fbpx

ВІЗИТ ЧЛЕНІВ УАМ ДО ОДЕСИ


ВІЗИТ ЧЛЕНІВ УАМ ДО ОДЕСИ


Тиждень тому, 13 та 14 вересня, делегація УАМ у кількості 50 осіб відвідали сонячну Одесу, де відбулась конференція з обміну досвідом виходу на зовнішні ринки, а також відвідування компаній-членів УАМ: фабрики Decido та складських приміщень ТОВ “Капітал-Меблі”.


ПРО ЕКСПОРТ


З впевненістю повідомляємо про успішне проведення конференції SmartExport, де спікери ділились своїм досвідом з експорту меблів та процесами, що його супроводжують:

  • Павло Пісний, власник логістичної компанії ТОВ “Далет Брок”, надав аналіз міжнародної торгівлі у меблевій галузі;
  • Філіпович Іван, директор напрямку кухонь меблевої компанії MERX, розповів про особливості експорту меблів до Австралії;
  • Андрій Варениця, власник компанії “Varenycia Manufacture”, поділився досвідом перших експортних контрактів та розповів про труднощі, з якими стикається компанія, що вперше експортує;
  • Дмитро Ковальчук власник ТОВ “КАССОНЕ”, розповів про помилки при підготовці першого відправлення;
  • Інна Майстер, співвласник ТОВ “Mayster Craft”, розповіла про важливість упаковки як для безпечної доставки меблів до інших країн, так і для правильного позиціонування свого бренду.
  • На конференцію також були запрошені спікери з готельно-ресторанної сфери, адже на даний час місто Одеса дуже стрімко забудовується закладами сфери гостинності, про що зауважив Вікнянський Микола, власник компанії ТОВ “ТЕРМОПАЛ”. До речі, гостинність по-одеськи ми відчули саме завдяки цій компанії, які взяли на себе організацію конференції.
  • Бізнес-тренер Павло Хараман розповів, як підготувати комерційну пропозицію та вести переговори для отримання контракту.
  • Також ми отримали відповідь на болюче питання: “Чому ресторатори та власники готелів купують меблі не українського виробництва?” В ході дискусії відповіді нам надали Бірюков Денис, власник сімейного готелю “ХЕППІ ІН” та Віталій Шварцвальдер, архітектор “Ribas Hotel Group”, які зауважили, куди власники меблевого бізнесу можуть прямувати для кращого налагодження контакту з українськими закладами гостинності. А директор Асоціації Туризму в Одесі, Оксана Кузнецова, презентувала сфери діяльності й напрямки роботи Асоціації, з якою тепер ми будемо налагоджувати співпрацю між власниками готелів, ресторанів та власниками меблевого бізнесу.

Перший день туру ми завершили нетворкінгом під час святкового фуршету, де власники компаній змогли ближче познайомитись, знайти спільні точки для майбутньої співпраці й налагодити зв’язки.

Спеціальний репортаж одеського телеканалу про конференцію SmartExport

Відео з конференції SmartExport

Фуршет-нетворкінг членів УАМ


ПРО ВИРОБНИЦТВО


На другий день візиту ми завітали до Одеської компанії Decido, яка займається виготовленням меблів для сегменту HoReCа. Власники компанії, Олена Егамова та Сергій Гусєв, провели екскурсію усіма цехами фабрики, після чого учасники заслухали презентацію компанії, дізнались про її створення, цінності, напрямки роботи й цілі на майбутнє. На зустрічі був присутній народний депутат України, Василь Гуляєв, який свого часу дав поштовх та платформу для розвитку компанії Decido.

Така унікальна історія підтримки бізнесу з боку місцевої влади дає можливість компанії відчувати захист та бажання робити свій внесок в розвиток міста. В селі Молодіжному, де знаходиться фабрика, налагоджена синергія між владою та бізнесом мотивує компанію виготовляти меблі для школи, облаштовувати паркові території й всіляко взаємодіяти з регіоном.


ПРО RETAIL


Після чого учасники вирушили на складські приміщення ТОВ “КАПІТАЛ-МЕБЛІ”, ця одеська компанія нещодавно приєдналась до УАМ і є найбільшим рітейлером у південному регіоні. Власник компанії, Денис Мудрик, провів екскурсію декількома павільйонами, а вся територія складів займає близько 7000 м2 й налічує близько 400 постачальників меблів, з якими працює компанія. Компанія в своєму арсеналі має широкий вибір різноманітних меблів, а також піклується про своїх клієнтів і сама організовує й налагоджує логістичні операції доставки.

Ми щиро вдячні компаніям-одеситам за теплий прийом та гостинність TermopalDecido – профессиональная мебель для ресторанов и отелейКапитал мебель !


  • Інформацію про порядок вступу до Української Асоціації Меблевиків та перелік необхіних документів можна переглянти тут: http://bit.ly/enter_to_UAFM
  •  Анкета вступу до УАМ: http://bit.ly/uafm-enter

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: