fbpx

ВИСТАВКА “ДЕРЕВООБРОБКА 2017” У ЛЬВОВІ 30 ТРАВНЯ-2 ЧЕРВНЯ

Запрошуємо членів Української Асоціації Меблевиків відвідати основну галузеву виставку весни 2017-го року

Традиційно наприкінці весни (30 травня – 2 червня ) у Львові відбувається знакова подія – спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловостей «ДЕРЕВООБРОБКА». Завдяки високому авторитету, що його виставка зміцнює з року в рік, галузеві компанії цінують свою присутність на заході, адже це важливий крок на шляху до побудови успішної та процвітаючої компанії.

Цього року виставка набуває ще більших обертів,  як за своїми масштабами та і за суттю планованого дійства. Передумов, для цього є чимало, адже задекларували свою участь близько 150 компаній; буде  представлено більше ніж 410 брендів з 25 країн світу; 23 % нових учасників в т.ч. з України, Польщі, Італії, Німеччини, Латвії, Естонії, Словенії, Фінляндії, Австрії, зокрема: ANNA  BP  SP. z o.о, Fanum Sp. J., REMA  S.A., FINK SRL WOODWORKING TOOLS, RESBUD MAREK DUDA PUHP, KATRES S.R.O. VALMAGGI CALDAIE SRL, СOSTRUZIONI NAZZARENO SRL, TERMOLEGNO SRL, SORMEC 2000, TECNO AZZURRA SRL, PROMINFO FINISHING, ЗАВОД КОБЗАРЕНКА, ТОВ «ЛАКОФАРБОВИЙ ЗАВОД «АВРОРА», «КОРПОРАЦІЯ ПОЛІФАСАД», ТОВ «ДНІПРОЕНЕРГОСТАЛЬ», ТОВ «РТІ ГРУП», «ПРОМТЕХ-МАЙСТЕР», «БОНЕНКАМП», «ОТТЕНСТЕН УКРАЇНА ЛТД», «АЛЛОРІ», «КІВШСЕРВІС», «ЛІНЕАР», «ЗАВОД ESKARO УКРАЇНА» та інші.

Цьогорічна виставкова експозиція охопить широкий асортимент обладнання та матеріалів для обробки деревини і виробництва меблів, сучасні технології для української лісової галузі, модульні системи аспірації, обладнання лісосушильних камер, комплексні рішення з організації нових і модернізації діючих лісопильних цехів та деревообробних виробництв, великий вибір інструментів та розхідних матеріалів, програмний комплекс автоматизації меблевого виробництва, подрібнювачі вітчизняного виробництва, чималий асортимент високоякісної лакофарбової продукції для різних сфер застосування та багато іншого. Таким чином найбільший виставковий зал Західної України буде заповнений на 100%.

Широкий спектр знань, що його пропонують спеціалістам експоненти виставки «ДЕРЕВООБРОБКА», робить виставку унікальним комплексним інструментом, який дає шанс всім відвідувачам створити потужний бренд скориставшись новітніми технологіями та знаннями для досягнення конкурентної переваги на ринку.

Окрім виставкових експозицій на цьогорічній ювілейній виставці «ДЕРЕВООБРОБКА» буде більш ніж достатньо цікавих супутніх заходів, зокрема:

–       Конференція «Можливості використання інструментів закупівельної групи при закупівлі круглих лісоматеріалів для деревообробників та спільної реалізації меблів для українських виробників»;

–       Засідання Української Асоціації Деревообробного Обладнання;

–       Інформаційний семінар «FSC як інвестиція у ваше майбутнє», де будуть розкриті такі теми:

а) перспективи FSC сертифікації для деревообробних компаній;

б) використання інформаційних продуктів FSC для бізнесу;

в) аналіз розвитку FSC сертифікації в Україні;

г) значення бренду FSC на міжнародному та внутрішньому ринках.

–       Нон-стоп презентації новинок;

–       Конкурси та розіграші цінних подарунків;

–       Продовження соціального проекту «Покоління для Покоління».

Виставка «ДЕРЕВООБРОБКА 2017» – це важливий крок на шляху до того, щоб стати компанією майбутнього. Тож, щоб дізнатися останні тенденції у деревообробній галузі, оновити свої знання, отримати нові контакти, натхнення та безліч нових ідей, Вам слід відзначити у календарі виставку «ДЕРЕВООБРОБКА», як подію, яку варто обов’язково відвідати, особливо тоді, коли виставка 20 ЮВІЛЕЙНА!

 

Час проведення виставки:  30 травня – 2 червня.

Місце проведення : м. Львів, вул. Щирецька, 36, ВЦ «Південний-ЕКСПО»

 

Ми впевнені, що цьогорічна виставка «ДЕРЕВООБРОБКА 2017» буде успішною як для учасників, так і для відвідувачів, а результатом її роботи стануть взаємовигідні контракти, домовленості та контакти, що стимулюватимуть подальший розвиток як окремих підприємств, так і загалом деревообробної, меблевої та лісової галузей України.

 

 

www.galexpo.com.ua/derevo

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: