fbpx

Зустріч членів УАМ у м. Дніпро 2-4 квітня 2018 року

На початку квітня на базі компанії ПАТ “Дніпропетровський Меблевий Комбінат” за підтримки Ярослава Медиковського – власника підприємства, було організовано зустріч з представниками меблевої галузі Дніпра.
В ході зустрічі обговорювались сучасні труднощі, з якими стикаються меблеві компанії Дніпра. Ярослав Олександрович розповів про досвід залучення старших експертів з Німеччини SES. Обговорювали також відкриття філії УАМ у м. Дніпро з окремою незалежною штатною одиницею, яка б виконувала задачі Асоціації та комунікувала з Дніпровськими меблевими компаніями.
Також на зустрічі ми обговорювали питання, які членами Правління Асоціації було запропоновано розглянути на 26-ому З’їзді УАМ (про збільшення членських та вступних внесків, диференційований підхід до їх розміру та ін.) і в процесі обговорення дійшли висновку, що питання треба розглядати на З’їзді з обгрунтуваннями пропозиції збільшення фінансуваня від членів УАМ. Присутні запропонували розробити стратегію розвитку Асоціації і показати, для чого потрібні додаткові надходження в бюджет.

Для дніпровських меблевих компаній гостро стоїть питання підготовки фахівців і відсутність у місті профільного вищого навчального закладу, саме тому деякі з представників висловили бажання створення філії УАМ у м. Дніпро для координації та вирішення питань, що властиві саме цьому регіону.
Під час обговорення кадрового питання в меблевій галузі з презентацією виступив співвласник компанії ТОВ “LTL-Group” Дмитро Тимошенко, який розповів про ініціативу створення навчального центру підготовки фахівців “Школа малярів” на базі їхньої компанії.

Відвідування членів УАМ у м. Дніпро

Після зустрічі Дирекція УАМ лишалась ще два дні в м. Дніпро для відвідування дніпровських меблевих компаній.

3 квітня ми розпочали візити до дніпровських компаній з ТОВ “ВІП-ЛІНІЯ”. Нас зустріли Олена Большак, директор компанії, та Євген, директор з розвитку. Зустріч в офісі компанії розпочалась з демонстрації виставкового залу та знайомства з працівниками офісу.

Спілкування відбулось в інтенсивному обговоренні всіх активностей УАМ. Внесли багато пропозицій щодо градації членів Асоціації та пропонованого випробувального терміну.
Запропонували використовувати розроблені ними навчальні програми з продажів (саме меблевий сегмент) для компаній, що хочуть отримати знання. Олена також запропонувала Асоціації більш чітко зорієнтувати претендентів на вступ для їх самопрезентації на засіданні Правління і створити єдиний шаблон (3 слайди: хто ми? для чого ми? чого ми хочемо?).

Наступною була компанія ТОВ “Ексім-Текстиль”. Олександр Аркадійович Слюзберг, власник компанії, зауважив, що через невелику кількість компаній, що виготовляють м’які меблі, в УАМ, він майже не отримує користі від членства в Асоціації. Попросив зробити чітку сегментацію членів УАМ за категоріями напрямків роботи та клієнтами компаній, аби чітко розуміти, яку цінність для певної компанії ми можемо створити. Олександр Аркадійович за те, аби створити Дніпровську філію УАМ, проте зауважив, що необхідно чітко прописати стратегію розвитку УАМ в Дніпрі, аби виконавча дирекція слідувала їй і виконувала нагальні задачі. Вірить в те, що УАМ – це дійсно бізнес-громада, що створена для лоббіювання інтересів членів Асоціації.

Потім ми рушили до компанії WoodStore. Зустріч відбулась в виставковому залі компанії з менеджером Вітою Кореновською, яка розповіла про складну ситуацію в сфері продажу меблевих комплектуючих та відкриття виробничого цеху. Мають зацікавленя в навчальних програмах та налагодженні виробництва. Цікаво також налагодити роботу за допомогою СRМ-систем. Мають нештатного конструктора, але вона не вміє працювати з сучасними програмами, готові долучатись до подій УАМ, що спрямовані на співрацю з профільними навчальними закладами, аби навчити та прискорити процес конструювання.

Того ж дня ми відвідали компанію ТОВ “АРТ-ПРОМ” “AMF”. Власник компанії, Олександр Беляєв, та директор з експорту, Дєєв Олександр розповіли про організацію компанії та її потужності (250 тис. стільців на місяць). Мають досвід участі в міжнародних виставках, говорять про необхідність вимагати зниження цін на участь, покриття державою частини витрат у виставках. Готові підтримувати ідею створення філіалу, але після прописання конкретних завдань. Потрібно зрозуміти стратегію та які функції буде виконувати найманий працівник. Готові працювати з дизайнерами та брати в свої магазини букові стільці. Говорили про надто високу ціну на електроенергію та сировину. Підтримують тендерну прозору систему закупівель, готові ділитись своїм трирічним досвідом.

Власник компанії ТОВ “Матролюкс” Черняк Павло Олександрович та директо з розвитку Дмитро, розповіли про оновлення виробничих потужностей. Висловили зацікавлення відвідати виставку Сікам разом з членами УАМ. Цікавились співпрацею з дизайнерами. В 2019 році готові запросити делегацію УАМ на виробництво. Говорять про необхідність брати під меценатство школи та ПТУ для навчання робочім професіям. Готові підтримувати навчальні ініціативи УАМ в Дніпрі.

4 квітня ми завітали до компанії Галіон, які зацікавились вступом до Асоціації. Познайомились із власником компанії Олександром, а також директором з розвитку Дмитром і Людмилою, виконавчим директором. В перший наш візит нам провели екскурсію виставковою залою. Галіон – це дочірня компанія СТРОИТЕЛЬ П (девелопери, будують житлові багатоповерхівки), яку було ініційовано до створенння через ідею омеблювання збудованих квартир. Виготовляють меблі з натурального дерева (90%) та МДФ. А наступного дня нас запросили до себе на виробництво, близько до 1000 м2, повний цикл, мають станковий парк, малярну камеру, склад для лісу та конструкторський офіс. На виробництві чисто та доволі просторо.

Останніми ми завітали до компанії ТОВ “Кіон”, ініціаторів проведення зустрічі членів УАМ у м. Дніпро.
Микола Лагутін, власник компанії, та Сергій Горностаєв, бізнес-косультант, розповіли про своє бачення подальшої співпраці з УАМ в такому вигляді: однозначно треба свторювати філію УАМ в Дніпрі, зі своєю дирекцією, якій дніпровські компанії зможуть ставити задачі. Необхідно також встановити постійний зв’язок з ПТУ №6 м. Дніпро, яке готує столярів та малярів. Хочуть проговорити з Ольгою Іванченко про створення в Дніпрі програми навчання з продажів для членів УАМ. Зробити ШУМБ у Дніпрі, обговоривши співпрацю зі Smart People. Також однією з задач є створення портрета бажаного співробітника Дирекції з УАМ в Дніпрі.

Сергій Горностаєв: “І так… я давно був і є переконаним, що “зміни прийдуть” з громадського сектору… галузеві асоціації якраз “про це”. І вони мають бути справжнім локомотивом змін.
Саме галузеві асоціації мають сили, спроможність, а головне – компетенцію, формувати економічний порядок денний, порядок денний змін в освіті, соціальній політиці тощо.
Отримав величезний заряд енергії, купу планів та нові бачення вирішення проблем виробників…
Попереду багато роботи. І це – чудово.”

Попереду і справді багато роботи, тому ми розраховуємо, що кожен наш візит до компанії, до іншого міста буде приносити користь на розвиток Асоціації та її членів.

Share This: