fbpx

(Українська) Запрошуємо членів УАМ відвідати виставки INTERMOB 2017 та WOODMACHINERY 2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Виставкова компанія «РІД-ТЮЯП» (спільне підприємство найбільшої виставкової компанії в світі «РІД» і найбільшої виставкової компанії в Туреччині «ТЮЯП») запрошує Вас відвідати 20-ту міжнародну виставку комплектуючих, фурнітури і матеріалів для виробництва меблів INTERMOB 2017 і 30-у міжнародну виставку деревообробних машин, ручних і ріжучих інструментів WOODMACHINERY 2017, які будуть проходити c 14 по 18 жовтня 2017 року в виставковому комплексі «ТЮЯП – Бешикташ» в м.Стамбул, Туреччина.
 
На виставках будуть представлені матеріали і комплектуючі для виробництва меблів, комплектуючі для виробництва м’яких меблів та матраців, комплектуючі для шаф-купе і кухонних меблів, напівфабрикати для кабінетів, офісних і модульних меблів, погонажні вироби з плит МДФ і масивної деревини, дзеркала меблеві, вітражі і стеклодеталі, стільниці, фурнітура, напівфабрикати, наповнювачі, механізми трансформації, облицювальні і кромочні матеріали, аксесуари для виробництва меблів, освітлювальні системи, хімічна продукція (ла і, барвники, клеї, смоли); верстати для форматного та профільної обробки, верстати для личкування крайок, обладнання для виробництва фанери і плит (ДСП, ДВП, MDF, OSB та ін.), деревообробне обладнання та верстати, обробні центри, обладнання для пиляння, лісопильне обладнання, пересувні лісопильні комплекси, сушильне устаткування, всі види інструментів.
 
У 2016 році в виставках на загальній площі 120.000 м2 взяли участь 861 компанія і представництво компаній з 30 країн, виставки відвідали 71.581 фахівець з 103 країн.
 
Детальну інформацію про виставки Ви можете знайти на сайтах: www.intermobistanbul.com і www.woodmachineryistanbul.com .
 
Для представників Вашої компанії компанією-організатором виставки буде безкоштовно надано:
 
1. Протягом трьох днів / дві ночі (2 доби) перебування з сніданком в готелі класу 4 – 5 зірок в Стамбулі;
2. Трансфери: аеропорт – готель – виставковий комплекс.
 
У разі необхідності компанія «РІД-ТЮЯП» забронює номер в готелі на більш тривалий термін.
 
Для відвідування виставок необхідно заповнити анкету та надіслати її на адресу  

valentinakhraban@gmail.com .

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: