fbpx

Пост-анонс: Онлайн-конференція «Україна та Марокко”: можливості співпраці, інструменти співробітництва з Північною Африкою

11 листопада  2020 року відбулась  онлайн-конференція «Україна та Марокко”: можливості співпраці, інструменти співробітництва з Північною Африкою за участю українських та алжирських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва палат країн, а також ділових кіл.
Захід було організовано у співпраці з Посольством України в Королівстві Марокко.
Програма зустрічі передбачала пленарну частину, в якій будуть висвітлені перспективи та пріоритетні напрями українсько-марокканського економічного співробітництва та секцію запитання та відповіді, в  яких компанії змогли провести В2В.

Від Української Асоціації Меблевиків в конференції взяли участь Оксана Донска, член Правління УАМ, керівник Кластреної платформи та виставки FUBE, та Олександр Ющенко, член Правління УАМ, керівник Проектної платформи.

Учасники від УАМ мали можливість під час діалогу презентувати бренд FURNITURE OF UKRAINE й обговорити можливі шляхи співпраці. Головна мета цієї зустрічі для УАМ полягала в розширенні кола країн для експорту українських меблів.

Для довідки: українська меблева галузь щорічно нарощує свій експортний потенціал (торік реалізовано на зарубіжних ринках українських меблів на суму 676 мільйонів доларів, це майже на 7,8% більше, ніж роком раніше; експорт меблів до 116 країн світу практично вдвічі перевищує обсяг імпорту).

 

Share This: