fbpx

Результати XXVІ-ого та XXVІІ-ого З’їздів компаній-членів УАМ

Шановні члени Української Асоціації Меблевиків, ми щиро вдячні вам за присутність та активність на З’їздах УАМ, що відбулись у Києві 18-го травня!

В цей день було зареєстровано присутність 108 членів УАМ (в тому числі довіреності) із 122 компаній, що входять до складу Асоціації. Ваша активна позиція та залученість в трансформаційні процеси УАМ надихає і гарантує розвиток нашої Асоціації та її процвітання!

На Позачерговому XXVI-ому З’їзді УАМ ми розглянути важливі питання, щодо внесення змін до Статутних документів Асоціації, які відбуваються за допомогою консультацій експерта від UNDP Ukraine / ПРООН в Україні Андрія Винника та небайдужого до долі Асоціації координатора проекту “Зміцнення бізес-об’єднань малих та середніх підприємств” ПР ООН, Владлен Сисун, яким ми щиро вдячні за допомогу, поради та коyсультації, що допомогають врегулювати процеси змін в УАМ.

На цьому ж З’їзді ми переглянули розміри вступного та членського внеску до Асоціації, в процесі чого більшістю голосів було прийнято рішення про їх підвищення, що свідчить про задоволеність та довіру членів УАМ.

Також Асоціація поповнилась трьома новими компаніями у цей день:

– ТОВ “Стєрх”, яка існує з 1992 року. В компанії за 25 років виробилися унікальні методи роботи з клієнтами і індивідуальний підхід до кожного з них. Довгий час головним напрямком роботи компанії були шафи купе, але сьогодні асортимент досить широкий. Сучасні функціональні меблі з екологічно чистих і безпечних матеріалів. А завдяки власному виробництву і автоматизованому процесу на кожному етапі меблі можуть бути виготовлені за три дні!

Більше інформації: https://sterx.kiev.ua/ 

– ТОВ “Гефелє Україна” Häfele – міжнародна група компаній, що спеціалізуються на меблевій і столярній фурнітурі, електронних системах контролю доступу. Її клієнтами є представники меблевої промисловості, дизайнери, дилери фурнітури, інвестори, архітектори, проектувальники та установи більше ніж у 150 країнах. Häfele належить Know-how у сфері проектування і виробництва фурнітури, динамічного вдосконалення асортименту для різноманітних ринків, зберігання на складі більше 100 000 артикулів, транспортних послуг і зручного для клієнтів оформлення пропозицій в друкованих каталогах та інтернет-магазинах.

Більше інформації: https://hafeleshop.com.ua

– Atelier Lilu, які стежать за всіма світовими трендами в меблевому мистецтві. Вироби компанії завжди виглядають модно і сучасно. Всі матеріали, які вони використовують у виробництві, відповідають європейським стандартам якості. Каркаси ліжок і диванів, а також ніжки зроблені з натурального дерева. Вони дуже міцні і довговічні. У виробах компанії всі кути – згладжені, а внутрішні бічні стінки мають оптимальний рівень жорсткості, що особливо важливо, якщо ви вибираєте м’які меблі для дитячої.

Більше інформації: http://atelier-lilu.eu/

На XXVII-ому З’їзді членів УАМ відбулись Вибори нового складу Правління та Ревізійної комісії, а також Президента Асоціації. За результатами відкритого голосування до нового складу Правління Асоціації “УАМ” обрано:

  • 57 голосів – Павлов В’ячеслав Ігорович, співвласник ТОВ “АРТ-ПРОМ”
  • 64 голоси – Колесник Андрій Валерійович, власник компанії “ТМ Дизайн”
  • 64 голоси – Гайдайчук Світлана Григорівна, співвласник компанії ТОВ “Вавілон Компані”
  • 72 голоси – Співаков Леонід Юрійович, співвласник компанії ТМ “Родинне дерево”
  • 74 голоси – Патіс Володимир Львович, співвласник ТОВ “Ескада-М”
  • 82 голоси – Рогожин Максим В’ячеславович, співвласник ТОВ “АГТ Плюс”
  • 94 голоси – Івахов Віталій Валерійович, власник компанії «Фьорст Фемілі»

За результатами відкритого голосування до нового складу Ревізійної комісії Асоціації “УАМ” обрано:

  • Надія Євгенівна Родіонова, директор ТОВ “Лівінг Вуд Україна”
  • Євген Валерійович Поляшенко, співвласник LTL-GROUP, ТОВ “Захід ресурс”
  • Оксана Михайлівна Донска, співзасновник компанії ТОВ “МебельОк”

Новообраним Президентом УАМ став Володимир Львович Патіс.

Щиро вітаємо нову команду керівництва УАМ та бажаємо успішної роботи та наснаги для розвитку Асоціації!

Окремо хочемо висловити вдячність Національному університету біоресурсів та природокористування за гостинний прийом в університеті, а особливо Кафедрі технологій та дизайну виробів з деревини, її викладачам та активним студентам за допомогу в організації та проведенні обох З’їздів!

Фотоальбом , фотограф:  Андрій Винник

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: