fbpx

TENDER TOGETHER

Guidelines для українських компаній щодо участі в міжнародних та національних публічних закупівлях  
Посібник про публічні закупівлі на зовнішніх ринках країн GPA
Посібникзі створення об’єднання МСБ для спільної участі у публічних тендерах. Внтурішні політики для об’єднань МСБ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


В рамках роботи грантового проекту #TenderTogether: «Підвищення рівня співпраці та довіри при спільній участі у міжнародних та національних державних закупівлях» за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні, який імплементується трьома бізнес-асоціаціями: Українська Асоціація Меблевиків, Українська Асоціація Візуальної Індустрії, Донецька Торгово-Промислова Палата, розроблено й опубліковано три інформативних посібника для представників МСБ України:

  • Посібник про публічні закупівлі на зовнішніх ринках країн GPA Буклет містить загальні дані про державні закупівлі на зовнішніх ринках країн, що є сторонами Угоди GPA WTO; інформацію про державні закупівлі за галузями; аналітику про участь, специфічну галузеву інформацію. Автор: Тарас Шимко.
  • Guidelines для українських компаній щодо участі в міжнародних та українських публічних закупівлях Посібник містить стандарти, основні вимоги, щодо сертифікації та кваліфікації, набір документів.  Автори: Анна Севостьянова, Тарас Шимко.
  • Посібник «Створення об’єднання МСБ для спільної участі у публічних тендерах. Внутрішні політики для об’єднань МСБ» . Автор: Юлія Стриковська. Посібник містить алгоритми та нормативну базу для створення об`єднання МСБ для спільної участі в публічних тендерах. Зразки угод, типові положення політики, процедури, правила виключення із об`єднань МСБ для участі в спільних тендерних торгах, правила взаємодії між представниками МСБ. Для більш ефективної та прозорої роботи партнерських організацій розроблено 4 внутрішні політики: «Політика про управління договірною діяльністю», «Доброчесність та відповідність вимогам», «Правила щодо комунікації», «Виключення учасника із консорціуму». 

Переходьте за посиланнями, завантажуйте посібники і користуйтеся ними, якщо будуть питання, звертайтесь до нас, залюбки відповімо. Наші контакти: info@uafm.com.ua, 063 235 0203

Попереду ще багато корисної інформації, слідкуйте за нами через хештег #TenderTogether.

Share This: