fbpx

Партнерство УАМ та FSC

Сьогодні в офісі УАМ Президент Асоціації, Володимир Патіс, та директор Національного представництваFSC Ukraine, Павло Кравець, підписали меморандум про партнерство.

Сторони погодились співпрацювати з метою просування відповідального меблевого бізнесу в Україні через розвиток FSC сертифікації та координувати для цього свої зусилля.

Співробітництво в рамках цього партнерства включає в себе такі напрямки:

– Обмін інформацією та підвищення обізнаності з питань відповідального бізнесу.
– Інформування про стандарти FSC та навчання відповідно до їхніх вимог.
– Розробка пропозицій щодо гармонізації законодавства до вимог стандартів FSC, зміцнення правозастосування та створення прозорих і конкурентних засад функціонування ринку деревини.
– Учать у формуванні вимог зелених публічних закупівель продукції меблевого виробництва.
– Сприяння виходу членів Асоціації на міжнародні екологічно чутливі ринки меблів та створення внутрішнього ринку сертифікованої меблевої продукції;
– Популяризація міжнародного членства FSC серед членів Асоціації.
– Залучення до роботи національної робочої групи з розробки стандартів та консультаційних процедур удосконалення нормативної бази FSC.
– Проведення комунікаційних, маркетингових кампаній та інших заходів, які стосуються вище зазначених напрямів співробітництва.
– Узгодження планів діяльності з метою врахування цілей і завдань, що стоять перед Сторонами, а також об’єднання зусиль у досягненні ключових показників, які складають спільний інтерес.

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: