fbpx

20 років УАМ – яскраві в чорно-білому

 

17 – го вересня УАМ разом з друзями, партнерами та колегами святкувала свою двадцяту річницю. 

В заповідній зоні Жукового острова, в івент-холі Маячок зібралося близько трьохсот гостей, різних за діяльністю, але єдиних у бажанні і надалі зміцнювати меблеву галузь України.

Об’єднував дійство і єдиний чорно-білий стиль вечірки, партнером якого став Aperol Spritz. Привітавшись та познайомившись на фуршеті, гості перейшли до конференц зали, де розпочалась офіційна частина події.

Виступ Президента Української Асоціації Меблевиків, Володимира Патіса

Володимир Патіс, Президент УАМ привітав усіх присутніх та зробив невеликий екскурс в історію Асоціації, подякувавши минулим очільникам спільноти. Пан Володимир розповів про здобутки УАМ за 2020 – 2021 роки, зупинився на досягненнях виставки FURNITURE BUSINESS EXPO – 2021 та закликав виробників меблів долучатися до ROAD SHOW (візитів байєрів на виробництва меблів), які вже проходять в рамках підготовки до майбутньої виставки, запланованої на 21 – 23 червня 2022 року.

Пан Володимир інформував про події, заплановані в Асоціації до кінця року та презентував проект бізнес – академії УАМ для ТОПів та менеджерів меблевого бізнесу.

FBA (Furniture Business Academy) акумулює досвід найкращих представників галузі, якими володіє УАМ та стартує в березні 2022 року зі спецкурсу УАМ з маркетингу та фінансів, “МЕБЛІ: як продавати та рахувати”. 

Детальніше з планом подій УАМ можна ознайомитись у презентації за посиланням.

Далі гостей привітав Владлен Сисун, представник Програми Розвитку ООН

Пан Владлен розповів про активну співпрацю з УАМ та готовність і надалі підтримувати проекти та ініціативи Асоціації, запросив усіх бажаючих до спілкування та обговорення можливостей співпраці на нетвокінгу впродовж святкування.

Перший Президент УАМ, Олександр Собко

надихнув учасників спільноти на подальші звершення, поділившись історією створення УАМ та висловивши впевненість в її успішному майбутньому.

У підтвердження оптимістичних прогнозів пана Олександра розпочалась наступна частина події, у якій до УАМ долучилось 13 нових компаній. 

Урочистий вступ нових компаній до лав УАМ

На сцену для вручення дипломів вийшли представники наступних компаній:

Із діяльністю компаній можна ознайомитись, переглянувши презентації за посиланням, а список усіх членів УАМ ви легко знайдете на нашому сайті. 

В2В перемовини 

Після перерви на смачний обід, гості знову зібралися в залі для участі в В2В перемовинах з іноземними та українськими байєрами, ритейлерами та дизайнерами.

Представниками від ритейлу стали: Епіцентр, Розетка, Алібаба, Ficus house, МебельОк, JYSK, His.ua, 1ATrade, Bestseller shpk.

Іноземні байєри, які приїхали спеціально, щоб придбати меблі українського виробництва: з Нідерландів, США, Катару, Італії, Албанії, Болгарії, Франції, Польщі.

Шість дизайнерів інтер’єрів, готових до співпраці з виробниками долучилися до події.

Загалом було проведено більше 100 перемовин, за результатами яких ми вже отримуємо вдячні повідомлення від учасників, які почали співпрацю із новими партнерами.

Дегустація вин і концерт

Зупинити охочих до налагодження ділових зв’язків меблевиків було не просто, але оригінальний подарунок від генерального партнера події «БК Технологічне БЮРО» швидко привернув увагу всіх присутніх. На сцену вийшов Олег Скрипка з незвичним концертом – дегустацією. Гості дізналися, яке вино краще пасує до щастя, яке до кохання, а яке до натхнення. Про це заспівав Олег Скрипка, пропонуючи вина власного виробництва. 

Завершилося святкування смакуванням торту – подарунку від компанії Адлер та запальними літерами “УАМ 20”, які, згорівши просто неба, віддали шану минулому та осяяли шлях для нових перемог найбільшої та найактивнішої спільноти країни!

Щиро дякуємо партнерам події, завдяки підтримці яких наше святкування відбулося

Генеральні партнери: компанія Weinig та HOLZ-HER, офіційним представником цих німецьких компаній в Україні є компанія БК Технологічне БЮРО.

Ексклюзивні партнери: «БК Технологічне БЮРО», Клейберіт-Україна TM Kleiberit.

Партнер В2В перемовин: Адлер.

Партнер лаунж – зони: ВіЯр.

Партнери: Кожан, Ескада-м, Грейд-Плюс.

Технічні партнери: Neocon, Campari Group Ukraine, Наш Формат

Медіа – партнери: “Дом и Интерьер”, Pragmatika, The Architect.

Ми вдячні всім гостям події за ваш особистий внесок в нашу спільну історію.  

Для повноти уявлення про свято публікуємо кілька відгуків учасників події:

Відгуки учасників

Катерина Волошко, компанія Comfortzone

“Українській Асоціації меблевих компаній – 20! Так, було багато сторіз в п’ятницю, але я не можу не написати пост … Кожен бере рівно те, що хоче. Для багатьох УАМ – це можливість експортувати, отримати і реалізувати нові цікаві замовлення в колабораціях і партнерстві. Для нас – це можливість спілкування, коли обмінюєшся досвідом, енергією, чимось надихаєшся і надихаєш когось. Коли ти можеш багато чого запитати – і тобі дадуть відповідь і поділяться своїм досвідом, можливо гірким і несподіваним. Адже меблевий бізнес він непростий, від слова зовсім …. і в цьому його кайф. Спасибі УКРАЇНСЬКІЙ АСОЦІАЦІЇ МЕБЛЕВИКІВ, Володимиру Патісу, Правлінню, Дирекції і всім нашим колегам за святкову атмосферу і спілкування. І Олегу Скрипці за концерт і вино!”

Ольга Чугай, One To One Architects:

“Вітаємо наших партнерів Українську Асоціацію Меблевиків з 20-ти річчям. 17 вересня, One To One Architects, а саме наш операційний директор Вадим Токарев,  приймали участь в В2В meetings. Було корисно та цікаво. Далі буде!”

Ольга Шмакова, Ріо-транс:

“На святкуванні Дня Народження УАМ – 20 років. Майже 300 учасників, багато цікавих знайомств і безліч цікавих обговорень. Подарунком для всіх був концерт Олега Скрипки, який ще презентував вино власного виробництва і для Ріо-транс залишив свій автограф на одній пляшці вина. І святковий торт був, який урочисто розрізав президент УАМ Володимир Патіс. І ще один сюрприз чекав на всіх гостей на вулиці!  Дуже гарне було святкування. Українська Асоціація Меблевиків, ви молодці. Я разом із Русланом Шмаковим від нашого імені і від імені Ріо-транс ще раз вітаємо Українську Асоуіацію Меблевиків з Днем Народження. Процвітання вам і натхнення у вашій праці!!!”

Оксана Донска, член Правління УАМ, керівник виставки FUBE:

“Чорно-білий день народження Українська Асоціація Меблевиків – це про яскраві враження і нескінченну кількість зустрічей. Давайте спробуємо порахувати кількість B2B зустрічей сьогодні. На святі було приблизно 300 гостей. Кожний з них сьогодні провів ну мінімум 15 бесід про “вино і доміно”, а також про нову фурнітуру, логістичні шляхи, виробничі потужності, умови перенесення фабрик до індустріальних парків, пошук партнерів для субпідряду, умови відправки меблів на експорт, тенденції розвитку меблевого e-commerce і ще мільйон тем про бізнес. То це мінімум 4500 проведених раундів переговорів. УАМ connecting people! Тож нехай хоча б кожна п’ята зустріч приведе до контракту! Все буде #furnitureofukraine.”

hallway.pro – платформа пошуку та підбору архітекторів та дизайнерів інтер’єру:

“Вітаємо Українську Асоціацію Меблевиків з ювілеєм! hallway запросили на день народження до Української асоціації меблевиків. В рамках свята взяли участь в корисній b2b зустрічі з представниками меблевої індустрії. Було цікаво! Дякуємо за організацію команді. Довгих років процвітання!“

Компанія “Твій Стиль Плюс”:

“Ми з командою “Твій Стиль Плюс” вітаємо Українську Асоціацію Меблевиків з 20-річним ювілеєм! Українська Асоціація Меблевиків – це платформа можливостей, зв’язків, клієнтів, партнерів та знань. Наша директорка, Ольга Яловенко, була членом Правління 2-х скликань цього масштабного і професійного середовища. Найголовніший секрет в тому, що в УАМ зібралися люди, які закохані у свою справу і точно знають, для чого вони все це роблять. Ми пишаємось тим, що Твій Стиль Плюс є членом УАМ з 2016 року. Радіємо, що у нас є місце, де кожен знайде для себе інструменти розвитку свого меблевого бізнесу та команди. А ще, стане на крок попереду до своєї мети.”

 

Share This: