fbpx

Форум для дизайнерів, архітекторів і меблевиків КРЕАТИВ НА ЕКСПОРТ

Українська Асоціація Меблевиків активно підтримує експорт предметного дизайну.

Питання форуму “Креатив на експорт”

Саме тому 19 вересня 2020 ми хочемо зустрітись з вами на форумі “КРЕАТИВ НА ЕКСПОРТ”, мета якого – сприяти перетворенню українського творчого потенціалу у повноцінний економічний ресурс.

  • З чого почати експорт?
  • Які інструменти для цього потрібні? 
  • Як донести свою ідею до споживача?
  • Як зробити пропозицію, на яку точно отримаєте своє “так”?

І УВАГА! Спеціальний гість події комерційний директор салону Maison et Objet Гійом Прот розповість про експортні перспективи українського дизайну в Європі та світі, а українські дизайнери, експорт менеджери та бренди – власними експортними історіями.

Спікери форуму

Креатив на экспорт - спикеры форума
Усіма такими “експортними секретиками” з вами ділитимуться практики – ті, хто успішно експортує готову продукцію з ВИСОКОЮ ДОДАНОЮ ВАРТІСТЮ.

  • Валентина Васильєва (засновниця Kids furniture group*, член Української Асоціації Меблевиків) Розповість про досвід виводу на експортну орбіту бренду Sleep.Onnn та Atelier LILU. (*До Kids furniture group входять відомі вже від Києва до Лондона і Парижа бренди дитячих меблів- Atelier LILU, DRIMAi, Sleep.Onnn). Тема її доповіді: “Шість кроків до диверсифікації продуктів під європейські та локальні ринки”.
  • Галина Проскуріна (експортний стратег і тактик із трирічним досвідом роботи експорту у сегменті дизайну). Із ії доповіді ви дізнаєтеся про найважливіший крок на шляху до експорту , як вибрати країну, як сформувати правильну ринкову вартість, скільки коштує експорт і коли очікувати перших результатів.
  • Дмитро Медяник (засновник Європейської Школи Дизайну, член Української Асоціації  Меблевиків, дизайнер та архітектор) поділиться кейсами експорту українських меблів, баченням місця і ролі українського дизайну на світовій арені.
  • Віталій Івахов (власник бренду “100% интер’єр”, підприємець з величезним досвідом в експорті та імпорті, Член Правління Української Асоціації Меблевиків, Голова Платформи дизайну). Він розповість про те, що і як експортують креативні підприємці -“Україна експортує дизайн та якість”.
  • Володимир Патіс (співвласник компанії Ескада-М, Президент Української Асоціації Меблевиків), в своїй доповіді поділиться успішними кейсами кооперації дизайнерів та меблевиків. Він розкаже, де очікують на українського меблевика та дизайнера, і де про нього ще не чули. Володимир поділиться інсайтами щодо процесів, які сприяють розвитку експорту українських меблів та колаборація дизайну та виробництва для підвищення конкурентоспроможності компаній на світових ринках.
  • Дмитро Корнілов (FFFACE) про те, як генерувати тисячні аудиторії на дистанції, нові можливості промо і виставок.

 


В рамках Форуму відбудеться презентація WISH LIST EXPORT CATALOGUE – першого тому українського експортного каталогу предметів дизайну і крафту. Cпільного видання MAЇNO і Pragmatika.


Квитки на подію можна придбати на поатформі Concert.ua:

Придбати квиток

За промокодом УАМ отримай гарну знижку!


Нагадаємо, що відвідати виставку «Ukrainian Design Brands. Тотальна присутність» можна 18 вересня 2020 всі дні, крім понеділка, з 11 до 18 години. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Реєстрація

Для успішного проведення форуму об’єднались організатори з усіх напрямків:

Агенція з дослідження і реалізації проєктів у сфері дизайну MAЇNO, Ukrainian Design Brands, простір Kooperativ

І партнери: FEDORIV HUB, Українська Асоціація Меблевиків, Manders Ukraine, ГРУПА КОМПАНІЙ DIM, Европейская Школа Дизайна

Про нас напишуть наші інформаційні партнери: Pragmatika, Prima interior, Home Ideas Supply, Асоціація Design4Ukraine, zlodei

 

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: