fbpx

Кейс компанії-учасниці Програми R&D Units “Дизайн потреби” – Atelier Lilu

Четвертий із серії відеоролик Програми “R&D UNITS Дизайн потреби”, яка спрямована на підтримку дизайнерських інновацій у виробництві меблів і впроваджується за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» задля вивчення попиту українських та міжнародних споживачів меблів та створення таких продуктів, що будуть затребуваними на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Героїня відео: Валентина Васильєва, власниця компанії Atelier Lilu та ТМ SleepOn. 

У відео Валентина ділиться своїм досвідом участі у Програмі “R&D UNITS Дизайн потреби” та історією створення нового меблевого продукту – дитячого ліжечка, яке трансформується разом з зростанням дитини. 

Комплекс відеороликів складається з 5 випусків і має на меті мотивувати та навчити створювати R&D підрозділи в меблевих компаніях України.

Розклад публікацій відеороликів Програми “R&D UNITS Дизайн потреби”:

  • 1 червня – VALUE ENGINEERING ТА ДИЗАЙН ПОТРЕБИ (Як створити продукт, потрібний ринку?)
  • 3 червня – Дизайн продукту та виробничі можливості (Що потрібно врахувати у виробничому процесі при створенні нового продукту?)
  • 7 червня – Маркетинг та меблевий ритейл, чого хочуть покупці? (Як побудувати маркетингову стратегію для просування меблевого продукту?)
  • 9 червня – Кейс компанії-учасниці Програми R&D Units “Дизайн потреби” – Atelier Lilu
  • 11 червня – Кейс компанії-учасниці Програми R&D Units “Дизайн потреби” – Expo line

Підписуйтесь на канал УАМ в YouTube: 

https://www.youtube.com/c/УкраїнськаАсоціаціяМеблевиків  і “тисніть на дзвоник” аби не пропустити виходу чергового ролику.

 

Для довідки:

10 березня 2020 року Українська Асоціації Меблевиків презентувала Програму “R&D UNITS Дизайн потреби”, спрямовану на підтримку дизайнерських інновацій у виробництві меблів і яка впроваджується за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» задля вивчення попиту українських та міжнародних споживачів меблів та створення таких продуктів, що будуть затребуваними на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Після відбору до програми було сформовано 10 навчальних груп, до яких увійшли українські меблевики та дизайнери, і отримали можливість створити продукт, потрібний ринку сьогодні.

Менторами програми стали Віталій Івахов, власник бренду First family та Стефано Адріані, архітектор та дизайнер, власник дизайн студії Adriani & Rossi.

Протягом навчання учасники прослухали 6 вебінарів на теми сучасних потреб ринку, можливостей виробництва, користувацького досвіду, функціональності та практичності дизайну і т.д., а також отримували індивідуальні консультації з менторами проекту. 

Завершальним етапом програми стане презентація учасників на спільному стенді R&D Units під час міжнародної меблевої В2В виставки Furniture of Ukraine Business Expo, яка відбудеться 15-17 червня 2021 року.

О 12:00 16 червня 2021 року на R&D FORUM, який також відбудеться на виставці FUBE, у форматі панельної дискусії ментори та запрошені спікери Програми поговорять про створення українського меблевого продукту з оптимізованою ціною та сучасним дизайном.

Чекайте нових анонсів.

Українська Асоціації Меблевиків висловлює вдячніть Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України»за підтримку українських меблевиків та дизайнерів та прискорення розвитку R&D в нашій галузі.

Share This: