fbpx

Конкурс “МЕБЛЕВИК РОКУ”

УАМ оголошує конкурс “МЕБЛЕВИК РОКУ” – ним можеш бути саме ТИ!


Дати проведення: 30 грудня 2020 року – 30 січня 2021 року
Цільова аудиторія: учасники меблевої галузі України.
Мета конкурсу: відзначити компанії-учасників УАМ, зробити промоцію бренду FURNITURE OF UKRAINE.
Всього учасників конкурсу: 250+ компаній.
Всього переможців конкурсу: 22 компанії.

Номінації конкурсу


1. Меблевий шедевр року (3 призових місця, участь можуть брати компанії, які виготовляють предметний дизайн, меблі за індивідуальним замовленням або ж дизайнери з реалізованим предметом)
2. Серійний меблевий шедевр року (3 призових місця, участь можуть брати компанії, які виготовляють серійні меблі)
3. Найкращий проект року (3 призових місця, участь можуть брати компанії, які виготовляють меблі для проектних замовлень (офіси, готелі, ресторани, кафе, апартаменти тощо)
4. Надійний партнер року (3 призових місця, участь можуть брати компанії, які надають послуги та товари для меблевиків (дизайнери, постачальники, ритейлери, логістичні та IT компанії, профільні медіа та бізнес-школи).
5. Компанія року (1 призове місце в кожному сегменті: малий, середній та великий бізнес, участь можуть брати усі члени УАМ).
6. Номінації від партнерів конкурсу (3 номінації, які реалізуються за підтримки 3 партнерів конкурсу і мають по 3 призових місця, участь можуть брати компанії, що використовують матеріали партнера в предметі, або проекті, який подали на конкурс).

Процес відбору учасників та обрання переможців


– На номінації 1-3 прийом заявок від компаній триватиме з 30 грудня 2020 року по 30 січня 2021 року. Компанії можуть подавати свої вироби та проекти в ці терміни. З 15 січня буде оголошено учасників перший трьох номінацій. Оцінювання та обрання переможців буде відбуватись шляхом голосування незалежного журі у складі: генеральний партнер, дизайнер, архітектор, ритейлер, представник освіти, представник виставки FUBE, один представник профільного медіа.
– На номінації 4-5 учасники голосування будуть обирати і номінувати компанії самостійно шляхом голосування в Google-формі. Оцінювання та обрання переможців буде відбуватись шляхом підрахунку голосів лічильною комісією у складі працівників УАМ та завіренням конкурсного журі.
– Номінації від партнерів будуть реалізовані шляхом надання списку компаній, які використовують товари та послуги партнера конкурсу. Ці компанії зможуть подати заявку на участь в номінації від партнера з 30 грудня 2020 року по 30 січня 2021 року. З 15 січня буде оголошено учасників цих трьох номінацій. Оцінювання та обрання переможців буде відбуватись шляхом голосування незалежного журі у складі: партнер номінації, дизайнер, архітектор, ритейлер, представник освіти, представник виставки FUBE, один представник профільного медіа.


Щоб подати свою заявку на номінації 1-3, будь ласка, заповніть анкету: http://bit.ly/furnishmanoftheyearapply

Щоб проголосувати за номінації 4-5, будь ласка, заповніть анкету: http://bit.ly/furnishmanoftheyearvote


Бажаємо всім успіху!

Share This: