fbpx

Новинний дайджест

1. На весь період служби мобілізовані фізособи-підприємці звільняються від сплати будь-яких податків. Також вони звільняються від подачі звітності за цей період. Для цього потрібно надати в податкову службу за місцем реєстрації ФОПа копію військового квитка або іншого документу з центру комплектування, в якому зазначені відомості про мобілізацію.

2. Глобальний договір ООН в Україні запустив відеокурс «Антикорупція», що допомагає випрацювати принципи доброчесної роботи малих та середніх підприємств, без яких нині неможливо бути ланкою ланцюга постачань великих українських та міжнародних компаній. Переглянути освітній серіал можна на порталі «Дія.Бізнес» та платформі «Дія. Цифрова освіта».

3. Команда інтернет-порталу «wowMEBLI» продовжує удосконалювати сервіс, роблячи його більш інформативним, цікавим і зручним у використанні як для виробників меблів, так і для покупців. Недавно впроваджено чергову послугу – розділ «Фото виконаних замовлень». У ньому відвідувачі порталу можуть побачити роботи меблевих салонів і фабрик з усіх міст України.

4. Логістичний оператор «Нова пошта» та проєкт Міністерства цифрової трансформації «Дія.Бізнес» оголосили, що й у 2023 році продовжать безплатно допомагати передислоковувати бізнес із територій, де тривають воєнні дії. Йдеться про безоплатну логістичну допомогу бізнесу в перевезенні обладнання чи продукції під час релокації.

5. Реалії воєнного часу змусили бізнес переглянути вимоги до комунікації та суспільних навичок, які вона формує. Бізнес зрозумів, що потрібно регулярно спілкуватися із суспільством,  не замовчувати інформацію про можливі скорочення штату та інші проблеми, використовувати кризу, як час для пошуку нових можливостей.

6. Як свідчать результати опитування керівників щодо ділової активності їхніх компаній, бізнес послабив негативні очікування щодо динаміки обсягів виробництва товарів і послуг в наступні 12 місяців. І то за рахунок менш песимістичних оцінок щодо інвестиційних видатків і скорочення працівників.

7. Багато українських підприємців з початку війни стали апелювати до форс-мажору при обговоренні невиконання умов контрактів. Та виявилося, що війна не є «абсолютним» форс-мажором. Щоб виправдати порушення умов договору, доведеться в суді дуже агрументовано довести, як саме війна вплинула на невиконання умов угоди.

8. Експерти радять українським компаніям, які через війну перебувають в стані перезавантаження та пошуку нових способів росту та розвитку серед іншого не нехтувати й розумінням того, що партнерство та колаборація з іншими брендами та бізнесами, навіть конкуруючими, дають набагато більше результату, ніж робота наодинці.

9. За оцінками експертів, щонайменше відсотків, або 20 000 з 200 000 людей, які працюють у меблевій промисловості Польщі є громадянами України. Але оскільки чоловікам віком від 18 до 60 більше не дозволено залишати Україну й майже половина українських заробітчан повернулася додому, у меблевій промисловості Польщі зросла плинність кадрів.

10. Французький бренд «Maison Matisse» випустив меблеві колекції за проєктом дизайнера Гійома Дельвіня. Предмети серії виготовлені з переробленої пробки. Автор наділив їх мʼякими та динамічними формами — саме ці візуальні коди простежуються у творчості Анрі Матісса, яка й надихнула дизайнера. Колірні вирішення також були запозичені з полотен художника.

Share This:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

sixteen − 14 =