fbpx

Співпрацю з EFIC затверджено

Минулого тижня Українська Асоціація Меблевиків в та Європейська Конфедерація меблевої промисловості підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Обидві сторони зобов’язуються проводити регулярні обміни між своїми організаціями, що відбуватимуться не рідше одного разу на рік, а також належним чином інформувати одна одну про діяльність, що становить спільний інтерес, включаючи торгівлю, та загальну галузеву ситуацію в країнах, представлених сторонами.

EFIC – голос меблевої промисловості в Європі. Заснована в 2006 році сімома національними федераціями, що представляють виробників меблів, EFIC зараз представляє понад 70% загального обороту галузі, до складу якої входять в основному національні асоціації, що представляють виробників меблів у 16 ​​європейських країнах і також – одна приватна компанія-член.

Секретаріат EFIC знаходиться у Брюсселі, за декілька кроків від європейських інституцій. Серед іншого, EFIC сприяє більш глибокій гармонізації єдиного ринку ЄС, циркулярній економіці та вільній торгівлі на основі правил.

Більше інформації про проекти та діяльність EFIC ви можете знайти на їх веб-сайті: https://www.efic.eu/

Share This: