fbpx

Співпрацю з PEFC затверджено

07 вересня 2021 року між Асоціацією «Національна Система Лісової Добровільної Сертифікації» та Українською Асоціацією Меблевиків був підписаний Меморандум про співпрацю, який має на меті  партнерство заради збільшення експорту українських меблів, які походять з лісів, що управляються стало.

Асоціація «Національна Система Лісової Добровільної Сертифікації» є єдиним в Україні авторизованим органом найбільшої в світі лісової сертифікації PEFC.

Лісова сертифікація PEFC має на меті стале управління лісами та популяризацію продукції, яка походить з таких лісів.

Що таке Стале Управління?

Сталий розвиток економіки означає виробництво та / або споживати без шкоди або знищення ресурсів планети Земля. 

Використання торгових марок лісової сертифікації PEFC на продукції – це також один із способів полегшити вибір для споживача та візуалізувати свій вибір сталого бізнесу для продавця.

Однією з цілей створення Асоціації є трансформація України з сировинної бази для зовнішніх деревообробників на експортера деревинної продукції глибокої переробки. За допомогою міжнародної довіри Асоціація є адвокатом і піарником вітчизняної продукції. 

Об’єм світового ринку меблів збільшився на 65% за останні 10 років. Це виклик для України.

Експорт – це можливість для країни зростати за кошти зовнішнього світу.

Аналіз експорту деревинної продукції показує, що ми використовуємо даний нам природою ресурс вкрай неефективно, а саме експортуємо в основному напівфабрикати або малоцінні продукти первинної обробки.

Сьогодні, коли світовий ринок вимагає стійкого та простежуваного продукту, збільшення експорту неможливе без прихильності та слідування цілям сталого розвитку економіки. Сталий розвиток неможливий без партнерства заради нього (ціль ООН номер 17).

Україна повинна припинити віддавати свій ВВП іншим країнам, і ми щасливі знайти партнера та союзника – Українську Асоціацію Меблевиків, котра бореться за ті самі цінності, а саме просуває бренд України, як надійного постачальника високоякісних меблів та має амбітні цілі зайняти місце в трійці світових експортерів.

Виробництво меблів з деревини відповідає концепції сталого розвитку економіки по перше тому, що деревина – це відновлюваний ресурс, а по друге-деревина дозволяє консервувати вуглекислий газ. Отже, коли ми обираємо меблі з деревини ми подвійно допомагаємо планеті знизити викиди CO2.

Лісова сертифікація на українських меблях буде міжнародним гарантом, що ліси з яких походить деревина для їх виготовлення управляються стало, тобто будуть розвиватися та примножуватися для майбутніх поколінь.

Візуалізація відповідального вибору постачальників за допомогою торгової марки PEFC дозволить розширити ринки збуту та підвищити конкурентоздатність меблів вітчизняного виробництва.

Share This: