fbpx

ARCHMEETING у Львові 30 червня

Команда DHC media відновлює роботу та продовжує працювати, попри військових дій, бо поки український народ працює – б’ється серце України! Вже 30 червня у Львові відбудеться ARCHMEETING в історичному готелі міста Grand Hotel, який було засновано у 1893 році

Тема заходу: ” Виклик для архітекторів: відбудова України, житло для переселенців”

Говоритимемо про відновлення України, про труднощі, з якими зараз зіткнулися архітектори та дизайнери, та про будівництво тимчасового житла для постраждалих від російської агресії.

На вас очікують талановиті, креативні спікери:

Анна Кирій–власник ТОВ «Архітектурно-проектна група Анни Кирій», заступник Голови Архітектурної палати Національної спілки архітекторів України.

Її мрія: “Відкрита до світу Україна, яка може пишатися естетикою свого національного простору, сучасними проривними рішеннями в архітектурі.”

Один з особливих проєктів Анни–це Центр надання адміністративних послуг в місті Нова Каховка, Херсонська область. Цей проєкт отримав Гран-прі на Всеукраїнському конкурсі проєктів Національної спілки архітекторів України, який був присвячений до 30-ти річчю Незалежності України.

 

 

 

                    

 

Богдан Гой – архітектор, громадський діяч, керівник архітектурної групи А7 Architects (http://www.sim.lviv.ua/). Доцент кафедри дизайну архітектурного середовища Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка»

Ініціатор та організатор щорічного Міжнародного фестивалю архітектури та мистецтва «ВЕЖА» та літньої школи «Замок Свірж», організатор роботи та функціонування Центру архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова Вежа» у Львові, координатор виставкових проєктів за підтримки УКФ «Метрополіс».

Займається як науковець питанням створення та діяльності мультикультурних центрів у об’єктах історичної спадщини в Україні та Світі.

 

Один із найкращих проєктів Богдана це ІТ-офіс компанії «Global Logic» на вул.Козельницькій у Львові.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Марко Савицький – архітектор та директор SavytskyyDesign (https://savytskyydesign.com/). Президент клубу «Егоїст», сім’янин і просто щасливий чоловік, який займається улюбленою справою та не йде не компроміси із власними цінностями.

«Global Logic»

 

Один з найкращих проєктів Савицького це Лайфстайл готель, який знаходиться по вул. Шевченка 62, у місті Львів

 

Цей проєкт повністю розроблений командою, як архітектура, так і дизайн. Лайфстайл готель – це

5 000 квадратних метрів 6-поверхової будівлі. У головному холі є загальні приміщення для відвідувачів, коворкінг, лаунж-бар, ресторан. Це також конференц-готель з двома великими конференц-залами. В одному з них є велика тераса з видом на місто.

Лайфстайл готель

 

На фасаді використано унікальні для України ребристі керамічні панелі Moeding, багато скла і фіброцементні плити.

Графічні лінії, цікаві форми створюють унікальний простір. У дизайні студія використовувала сіре терраццо як фоновий матеріал, акцентні кольори – жовтий та теракотово-червоний.

На заході буде представлена бізнес панель, де наші учасники розкажуть про новинки своєї продукції, та допоможуть вам у реалізації творчих амбіцій. Також на архмітингу наші партнери представлять стенди зі своєю продукцією, де ви зможете переконатися у якості їхньої продукції.

Дізнатися більше про спікерів, про їхню творчість, та ознайомитеся з принципами будівництва модульних будинків ви зможете на нашому заході, яке відбудеться 30 червня о 17:00 в місті Львів, Grand Hotel.

Вхід за попередньою реєстрацією:

Реєстрація

Телефони:

+380679893009

+380632407074

+380673289094

Організатор: DHC Media

При підтримці:

Львівська спілка архітекторів 

ТЦ MARK 

Медіа Партнер:

Аспекти Будівництва

Життєвий простір 

Учасники:

КМД 

J-Mirror 

ANRI С.В.Е.Т. 

Схід-Захід 

Ваші Меблі

 

Share This: