fbpx

Інклюзивний дизайн – відкриті можливості для мебелвиробництва

“Компанії, що прагнуть працювати на міжнародних ринках, мають дбати про  інклюзивність, вони мають думати про технології комфортні для людей, думати про те, як їх продукт змінить життя людей”.

Джек Мазасновник Alibaba Group

Ми радіємо з того, що ізоляція завершена та плануємо змінити наше сьогодення на краще. Тож, пропонуємо подивитися в той бік, де ізоляція продовжується і зараз, та спробувати бути корисними там, де ми потрібні. Допомогти людям, які позбавлені можливостей вільного та комфортного життя та пересування через фізичні обмеження, та зайняти майже вільну в Україні нішу.

УАМ запросили експерта, який підійняв завісу того боку життя, бачити котрий часом важко, але ми в змозі покращити ці реалії та поставити бізнес на соціально-важливі реї інклюзивного виробництва.

Спікером вебінару виступив Олександр Ворона

Президент – Спілки громадських організацій людей з інвалідністю Києва

Директор – Центру Інклюзивного дизайну

Співзасновник – Асоціації випускників Києво-Могилянської бізнес школи

Магістр Бізнес-Адміністрування для власників  (Presidents’ Master of Business Administration)  Києво-Могилянської бізнес школи.

Сертифікований консультант з доступності за міжнародними стандартами (Сертифікат від «Глобального альянсу з доступних технологій та середовищ»

Олександр розповів про необхідність впровадження інклюзивності в меблевому бізнесі, зазначив, що ця ніша в нашій країні досі залишається незатребуваною та закликав меблевиробників віднайти точки зросту в цьому напрямку діяльності.

Причини виникнення необхідності впровадження інклюзивності в меблевий бізнес:

  • Збільшення кількості людей з інвалідністю (3 млн людей 6% від населення України);
  • Тенденція до старіння населення та необхідність враховувати потреби людей похилого віку (9,4 млн людей старше 60 років або 22% від населення України);
  • Збільшення кількості батьків з дитячими візками та дітей дошкільного віку, вагітних жінок що прагнуть активного способу життя – 4 % населення;
  • Усвідомлення суспільством значимості доступного середовища, його відповідності до потреб громадян.

Інклюзивний дизайн:

дизайн, що враховує людську різноманітність (здібності, мову, культуру, гендер, вік та інші людські відмінності)

Дослідницький Центр Інклюзивного Дизайну

OCAD University

Доступний, інклюзивний товар чи послуга в бізнесі це:

  • розширення кола споживачів;
  • формування лояльного та відданого споживача;
  • унікальне позиціонування на ринку.

Українська Асоціація меблевиків підтримує розвиток меблевого бізнесу та закликає всіх мебелвиків, які знаходяться в пошуках додаткових можливостей зросту, звернути свою увагу в бік інклюзивності та додати до своїх кейсів напрямок інклюзивності, що стане не тільки додатковою лінійкою продукції компанії, але й продемонструє споживачам та потенційним партнерам вашу активну громадську позицію, значно збільшуючи рівень довіри до вашого бізнесу на міжнародних ринках.

Для отримання консультації з впровадження інклюзивного напрямку в бізнесі запрошуємо вас звертатись до Олександра Ворони:

Website: spilka.kiev.ua,  

E-mail: spilka_kiev@ukr.net

Tell:  063 888-0-444

Давайте разом створювати краще мебелеве середовище в Україні!

Share This: