fbpx

Місія УАМ до Туреччини здійснена

З 11 по 14 жовтня учасники УАМ у складі 23-х осіб, представники компаній: VERDI, МЕБЕЛЬОК, Неман ТМ ТОВ, МІРТ,  DONNA, ЕСКАДА-М, DOMANI, DioLini, Морган Феніче, BEEWORKER, ДубКо відвідали Туреччину.

В перший день місії 11 жовтня ми відвідали міжнародну виставку комплектуючих, фурнітури і матеріалів для виробництва меблів INTERMOB і міжнародну виставку деревообробних машин, ручних і ріжучих інструментів WOODTECH.

 

Хоча через карантинні обмеження INTERMOB & WOODTECH відбулася у меншому масштабі, вона все ж таки була цікавою для розширення асортименту імпортованої продукції та обладнання; знайомства з альтернативою європейським комплектуючим та аксесуарам.

Третій день ми присвятили навчанню, відправившись у lean-тур на виробництво Sandalyeci A.Ş. –  один зі світових лідерів з виробництва меблів із натурального дерева поділився із членами УАМ досвідом впровадження ощадливого виробництва і практикою виготовлення більше 1000 артикулів меблів на надсучасному деревообробному обладнанні. 

Ми познайомились із Lean-експертом з Італії, який вдосконалює виробництво фабрики з 2017 року і це йому дуже добре вдається. Про що свідчить не лише зовнішній вигляд виробництва: опрятний та впорядкований, але й показники продуктивності праці, які за період впровадження lean-інструментів зросли на 35% при зменшенні кількості робочих днів з 6 до 5. Впровадження lean сприяло також і зростанню обсягів виробництва при тій самій кількості працівників, збільшенню кількості шоу-румів з 4 до 24 за 5 років та, як результат, звісно, росту прибутків, що відкрило для компанії нові перспективи, наприклад, в планах є – відкриття в виробництва в Україні.

Не дивно, що такий успіх викликав у наших меблевиків неабиякий інтерес, який проявився в активному обговоренні хвилюючих тем. Складність впровадження lean для багатьох виникає при мотивації працівників, а також у знаходженні браку в потоці. Консультант залюбки відповів на запитання та презентував свій офіс із пунктом спостереження, де на багатьох екранах він спостерігає за процесом створення меблів, відстежує помилки, і в разі потреби самостійно проводить бесіди із працівниками. Разом із ними він обідає, ходить на перерви та особисто спілкується із кожним, заслуговуючи довіру і повагу.

 

Після екскурсії виробництвом та шоу-румом наші меблевики познайомились і з турецькою гостинністю за смачною вечерею, де у сприятливій атмосфері не раз підняли келихи за дружбу між нашими країнами.

Другий та четвертий дні були сповнені враженнями та емоціями. Ми відвідали палац Топкапи – головний палац Османської імперії до середини XIX століття; Софійський собор, або Айя-Софія – одну з найвеличніших пам’яток візантійської архітектури, що збереглися донині, символ «золотої доби» Візантійської імперії та один із символів сучасного Стамбулу; прогулялися яхтою по Босфору та насолодилися мальовничим закатом; відвідали Будинок Богородиці в Ефесі, який католицькі місіонери ототожнюють з будинком, в якому жила Діва Марія; погуляли стародавнім містом Ефес та отримали безліч вражень та фото на згадку про цю корисну та яскраву пригоду.

 

Ми сподіваємось, що наші меблевики добре відпочили та отримали гарний досвід для плідної роботи.

Дякуємо за всі коментарі та пропозиції, ми завжди відкриті для покращень заради ваших цінностей.

Share This: