fbpx

Новинний дайджест

  • “ДіЯ” для бізнесу
  • Збитків від коронавірусу зазнають практично всі виробничі галузі
  • Формула персональної продуктивності
  • Плагіат в меблярстві – теж бізнес-процес
  • Краса зламаних меблів

Все, що відбулося минулого тижня в Україні та світі і що є актуальним для меблевика, читайте у нашому дайджесті:

1. Міністерство цифрової трансформації анонсувало запуск платформи для бізнесменів «ДіЯ.Бізнес». У відомстві зазначили, що на новій онлайн-платформі кожен власник малого та середнього бізнесу знайде важливу інформацію: ідеї, перелік сервісів і програм підтримки від держави, а також зможе отримати професійні консультації.

2. Після блокування торгових відносин із Китаєм, компанії в усьому світі скаржаться на затримки в постачаннях. Китайські компанії скорочують зарплати співробітникам, переносять терміни виплат або повністю припиняють платити зарплату, пояснюючи це економічним збитком від коронавірусу.
Зростання ВВП Китаю в першому кварталі 2020 року через коронавірус може скоротитися до 4,5% у річному вимірі. Від цього можуть постраждати країни, які більше всіх експортують у Китай. Поширення китайського коронавірусу буде коштувати глобальній економіці понад 280 мільярдів доларів у першому кварталі 2020 року, що покладе край безперервному зростанню світового ВВП, котре тривало 43 квартали поспіль.

3. Український мандрівник та підприємець Орест Зуб допомагає людям починати та розвивати власний бізнес. У книзі «Формула продуктивності» він ділиться з читачем секретами успіху, мультизадачності та тайм-менеджменту.
У цій книзі зібрано більше 100 прийомів, методів, технік та інших фішок тайм-менеджменту, самомотивації, а також персональної продуктивності, покликані допомогти читачеві впорядкувати всі існуючі справи, визначити пріоритети, згідно із власними вподобаннями, реалізувати мрії, а також сформувати найбільш бажане, яскраве, повне життя.
І найважливіше! Запропоновані у цій книзі фішки не вимагають від вас ніяких додаткових дій. Вам пропонується лише змінити підхід до існуючих побутових справ та бізнес-завдань.

4. Плагіат, як і будь-який інший бізнес-процес, вимагає професійного підходу. Необхідно постійно «тримати руку на пульсі». Відстежувати асортимент провідних меблевих виробників та тренди дизайну. Аналізувати циклічність рішень у виробництві, кількість копій дизайну. Добре орієнтуватися у вже сформованих трендах і виявляти нові, ще на етапі зародження.
Відвідання кількох міжнародних виставок буде недостатньо для “якісного” плагіату. А висновки, зроблені, лише на основі побаченого на виставці – це помилка, іноді – фатальна. Необхідна системна робота з вивчення асортименту, аналізу рішень та виставкових зразків у шоу-румі, асортименту матеріалів, кольорів, оздоблень для кожного дизайну й так далі.
Така сумлінна робота над копією може сформувати справжній професіоналізм. Скористатися яким можна не тільки для виготовлення плагіату, але й для створення індивідуального дизайну. І це вже – справа вибору кожного.

5. Французький художник Баптист Дембург вирішив реалізувати себе в меблярстві. Він побачив красу меблів там, де інші бачать лише непотріб, місце якому – на смітнику.
«Що може бути прекраснішим зламаних старих меблів із ДСП?!»: – кредо його меблярства. В результаті довгої та кропіткої роботи на смітниках Франції, Баптисту вдалося віднайти потрібні йому меблі – бажаного дизайну, декору, потрібного ступеня ушкодження …
Дизайнерам і меблярам-професіоналам, мабуть, буде важко говорити про наявність дизайну в даному випадку. Але, як ми знаємо, художник бачить світ по-своєму, і може побачити прекрасне там, де інші бачать лише сміття. Завдяки такому баченню меблі Баптиста потрапили у французькій музеї сучасного мистецтва.

Share This: