fbpx

Пост-анонс 33-ої зустрічі Кайдзен Клубу УАМ в Тойота Сіті Плаза

Одним з традиційних напрямків діяльності Української Асоціації Меблевиків є впровадження в діяльність українських меблевих компаній японської філософії бережливого виробництва Кайдзен. І ось уже 2 роки поспіль досвідом впровадження Кайдзен з нами діляться ті, хто не просто стоїть біля витоків створення всіх Кайдзен-новинок, але і черпає власні знання зі скарбнички мудрості основоположників цієї філософії – офіційний дилер лідера світової автомобільної індустрії, компанії «Тойота», компанія «Саміт Моторс Україна».

29 січня 2016 р в рамках 33-й зустрічі Кайдзен Клубу УАМ українських меблярів вже вдруге побували в гостях у автоцентрі «Тойота Сіті Плаза», який розташований в м.Києві, за адресою Московський проспект, 24. Незважаючи на те, що рік тому компанії УАМ вже відвідували автоцентр на Московському, виступи спікерів були побудовані так, що всі відвідувачі зустрічі – і ті, які вже відвідували «Тойота Сіті Плаза», і ті, які вперше відвідали компанію в рамках зустрічі Кайдзен Клубу УАМ, почерпнули для себе багато корисного.

У листопаді 2014 року співробітники «Тойота Сіті Плаза» вперше поділилися з нами досвідом впровадження методів бережливого виробництва в компанії «Тойота», досвідом того, як їм успішно вдається поєднувати багатовікові японські напрацювання та інноваційні Кайдзен-ідеї рядових українських співробітників на всіх рівнях функціонування компанії .

Цього року зустріч вийшла ще більш цікавою, так як була присвячена не тільки Кайдзен-оптимізації, а й трансформації компанії в умовах кризи. Здавалося б, яке відношення може мати автомобільний бізнес до меблевому виробництву? Проте, досвід побудови сервісного підрозділу, який буде при мінімізації виробничих витрат і активної залученості клієнтів фактично наполовину компенсувати недоотримані доходи від продажів вразив навіть самих скептично налаштованих меблевиків.

Андрій Гарбаренко, генеральний директор «Саміт Моторс Україна», Людмила Русин, генеральний менеджер відділу післяпродажного обслуговування, Олександр Басовский, керівник виробництва, Олеся Осиченко, Влад Василишин, і Людмила Стояненко – кожен зі спікерів поділився досвідом впровадження Кайдзен і японської філософії гостинності – Омотенаші – на своїй ділянці, будь-то автомобільний шоу-рум, офіс, дитяча кімната або учасник сервісного обслуговування.

Постійна рубрика «Лицем до лиця” “зустрічей Кайдзен Клубу УАМ порадувала виступом нововступівшей в члени УАМ компанії” Твій Стиль Плюс “з міста Черкаси. Ольга Яловенко та Сергій Артеменко, керівники компанії, представили відвідувачам ємне відео, за допомогою якого всі змогли не тільки ознайомитися з діяльністю компанії “Твій Стиль Плюс”, а й ще краще пізнати місто Черкаси.

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: