fbpx

Запрошуємо до участі в 34-й зустрічі Кайдзен Клубу УАМ

Поспішайте зареєструватися до участі в 34-й зустрічі Кайдзен Клубу УАМ, що відбудеться 26-го лютого! Початок реєстрації: 12:00 Початок зустрічі: 12:30 Основна тема майбутньої зустрічі: “Керуй собою, людьми, компанією”

Місце проведення: м.Київ, вул. Межигірська 82А, офіс “Пластікс-Україна”, 2-й поверх

Ознайомитися з докладним планом проведення 34-й зустрічі Кайдзен Клубу УАМ

Ви можете за посиланням >>

У першій частині зустрічі виступлять:

  • Ігор Дзюба – власник компанії “Мевідіг”, виступить з темою про “Професійному і духовному зростанні людини”;

  • Юрій Коростильов – член Правління УАМ, власник і генеральний директор компанії “Еліо-Україна” поділиться досвідом впровадження Кайдзен-філософії на власному підприємстві в темі “Впровадження бережливого виробництва, як уникнути основних помилок”.

Основним спікером заходу виступить Володимир Чеповий – генеральний директор видавництва “Бліц-інформ”, шеф-редактор газети “Бізнес”, автор книг, бізнесмен-футуролог, який вважає, що Всесвіт вимагає від бізнесмена щось більше, ніж просто отримання прибутку. Володимир Чеповий – адепт загальнолюдських цінностей в бізнесі, позитивної гіпотези сенсу життя. Бізнес – це служіння, а служіння – вище благо, доступне людині. Як будувати бізнес, не забуваючи про основоположні цінності – саме про це і буде говорити Володимир Чеповий.

Тема виступу і дискусії основного спікера:  “Всесвіт чекає від бізнесмена чогось більшого, ніж чистий прибуток …” У традиційній рубриці «Лицем до лиця”

Ви познайомитеся з діяльністю новим членом УАМ компанії “Dybok.ua”; а також, Павло Пісний, експерт УАМ з митних питань, презентує інформацію про компанію “Delight Group”.

Для участі у зустрічі необхідно пройти реєстрацію. Кінцеві терміни реєстрації 24.02.2016 до 17:00. Зареєструватися на зустріч Ви можете тут >>

Для уточнення інформації щодо майбутньої 34-ї зустрічі Кайдзен Клубу УАМ звертайтеся до Дирекції УАМ:

Координатор проекту – Стригунова Марина

моб.: + 38067657559;

e-mail: info@uafm.com.ua

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: