fbpx

УАМ Welcome party

Вже зовсім скоро – восени – УАМ святкуватиме своє повноліття. Й ми готові до нового рівня. Нічого в світі не стоїть на місці, все розвивається, так і наша УАМ постійно йде в гору і залучає в свою команду нові компанії.
Наша місія – створення кращого меблевого середовища в Україні. Для членів УАМ це не просто слова, ми дійсно прагнемо до виведення меблевої галузі в Україні на провідні позиції. Й ми впевнені, що разом це зробити не так складно, адже кожен член УАМ – це власник бізнесу, свідомо обравший розвиток й партнерство замість конкуренції й змагань.
Сьогодні ми раді вітати зі вступом нові компанії, але це не єдиний привід для святкування, 19 квітня – важлива дата, запам’ятайте її, будь ласка, адже рівно через на базі КиївЕкспоПлаза відбудеться перша виставка, присвячена лише українським меблям та дизайну #FurnitureofUkraine.

Заінтригували?!
Тоді очікуємо вас 19 квітня о 15.00 на новій локації КиївЕкспоПлаза.

Аби цей день приніс вам не лише святкові емоцій, а й корисні інсайти – ми запланували:

15:00-15:40 – Welcome drink
15:40-16:00 – Екскурсія павільйонами КиївЕкспоПлаза аби на власні очі ви змогли побачити локацію, де за рік, буде представлено безліч українських виробників меблів й дизайнерів
16:00 – 16:05 – Вітальне слово Президента УАМ, Володимира Патіса
16:05 – 16:30 – Виступ Валерія Пекаря, Президента ТОВ “Євроіндекс”: Анонсування меблевої B2B виставки в рамках співпраці ТОВ “Євроіндекс” та УАМ
16:30 – 18:30 – Презентації компаній від нових членів УАМ в супроводі інтерактиву й позитивних емоцій
18:30 – 21:00 – Фуршет-networking для ще більш продуктивного спілкування й нових знайомств

Ми плануємо організувати трансфер з м. Житомирська на локацію й назад. Деталі щодо часу й точного місця зустрічі зареєстровані учасники отримають у листі-підтвердженні.

Для участі у святкуванні, будь ласка, зареєструйтесь: http://bit.ly/welcomepartyUAFM

Умови участі:
– організаційний внесок з однієї особи становить 650 грн для членів УАМ
– для нечленів УАМ вартість участі становить 1000 грн з однієї особи
– участь для 2-х осіб з компаній (нові члени УАМ), які були прийняті до УАМ на 34-ому З’їзді від 28 березня 2019 року, є безкоштовною (включено до вступного внеску в УАМ).

Завітайте на Welcome party УАМ з нагоди вступу нових компаній й розпочніть разом з нами новий етап в історії асоціації!

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: