fbpx

Kaizen in Sales 2.0

Шановні меблевики, щиро запрошуємо вас взяти участь в Kaizen club УАМ “Продажі в стилі Kaizen 2.0” .

Хочете знати від чого залежать продажі в будь якому бізнесі?
Ми підготувати для Вас цікаву та насичену програму зустрічі.

– “Зони росту ваших продавців”, майстер-клас від Daniel Radinovskiy consultingDaniel Radinovskiy,експерта із створення менталітету команд, що забезпечує “надрезультати” в бізнесі. Автор тренінгу «Лакмус» і «Бізне -Лакмус» ефективного інструменту для створення результатів в бізнесі і житті.
Це демонстраційна 90-хвилинна інтерактивна частина тренінгу «Бізнес – Лакмус».

Igor Soshnikov, власник компанії IT Artel, розповість про омніканальні продажі за допомогою системи BAS ERP, а також, які бувають канали залучення клієнтів, та як справляється система BAS ERP із взаємодією з різноканальними клієнтами в єдиній обліковій системі.

Марина Гейко, маркетолог компанії ТМ LTL-Group, поділиться досвідом успішної роботи компанії, в якій немає знижок та прайсів. Вже понад 12 років LTL-Group посідає лідируючі позиції в сфері промислової обробки деревини. Марина розповість, чому “кожна знижка – крок до банкрутства компанії”, а також чому клієнти просять знижки й опише приклади торгів.

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/kaizenDnipro2

Дата: 14 лютого 2019 року
Початок реєстрації о 14:30 початок тренінгу о 15:00.
Локація: м.Дніпро, вул.Миколи Руденка, 53, І поверх, конференц-зал (орієнтир Дніпропетровський Завод ПРОДМАШ, АМФ, МАТРОЛЮКС, https://goo.gl/maps/PU5sKM5XDek )

Вартість тренінгу становить 300 грн.
Для членів УАМ участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації.

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: