fbpx

“Берегиня” продовжує експортувати меблі до Європи

Не дивно, що коронавірус і карантинні заходи, пов’язані з ним, суттєвим чином коригують експортні плани, а відтак й експортні історії компаній. Більш докладно розповімо про це на прикладі запорізької компанії “Берегиня”

Якраз коли ми розмовляли з її директором Олегом Паламарем, за кордон відправлялася остання фура з експортними меблями. Будемо сподіватися, що не остання загалом, а остання тимчасово, перед тим, як на виробництві запроваджуватимуться карантинні заходи.

Ми забезпечили водіїв, які вирушають на межі України всіма необхідними засобами захисту, тож сподіваємося, що останні передкарантинні експортні доставки вантажів будуть виконані в строк і без негативних наслідків і для людей, і для проданих товарів”, – каже Олег.

У “Берегині” наразі – два експортних маршрути: до Німеччини та в країни Балтії. Латвія, Литва та Естонія активніші в закупках запорізьких меблів, хоча й  невеликими партіями (бо в клієнтах – невеликі торгові компанії), але доволі регулярно поставлялися їм меблі різних категорій: як м’які, так і корпусні, столи та стільці, тощо. Один із німецьких клієнтів продає меблі через інтернет-магазин, а ще розповсюджує меблеві каталоги, в які включені й меблі “Берегині”, а відтак має на складі те, що рекламує.

Деякі клієнти, – продовжує Олег, – повідомили, що не можуть через карантинні заходи приймати нашу продукцію, а від інших, тим не менше, замовлення є, але у нас – проблема з їх виконанням. Виробництво частково призупинене з понеділка, а з вчорашнього дня карантинні обмеження категоричніші (значною мірою через транспортні обмеження: працівники не можуть дістатися на роботу).

Повністю виробництво зупиняємо до шостого квітня, – ділиться Олег планами. – А там будем бачити, як складатиметься ситуація. Якщо будуть клієнти, готові приймати нашу продукцію, частково запустимо виробничі процеси. По кілька чоловік у цеху працюватимуть човниковим методом: сьогодні щось зробили, завтра інша групка вийде, аби продовжити розпочате вчора. Продумуємо, як доставляти людей на фабрику. Будемо орієнтуватися на тих передусім, хто має власний транспорт. Хто міг би підвезти ще й одного-двох колег. Розробляємо маршрути такого карантинного трансферу. Звісна річ, власників авто забезпечимо пальним.

Отже, рук не опускаємо. Тим більше, що почав, так би мовити, вимальовуватися солідний клієнт – добре відома й в Україні скандинавська торгова мережа “Jysk” зацікавилася нашими меблями.  Якщо вдасться домовитися про ціну (якщо її заниження буде для нас прийнятним), то, можливо, експортні горизонти “Берегині” розширяться”.

Створюємо краще меблеве середовище в Україні!

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: