fbpx

Новинний Digest

– Найбільше підприємці нарікають на оподаткування
– Престижна нагорода вкотре дісталася українському дизайну
– Новітні технології проникли і в матраци
– За перемогу боролися сплячи
– Оббивна тканина-розмальовка

Все, що відбулося минулого тижня в Україні та світі і що є актуальним для меблевика, читайте у нашому дайджесті:

1. Минулого року підприємці найчастіше скаржилися на оподаткування – 61% від усієї кількості незадоволених бізнесменів. Про це йдеться в річному звіті ради бізнес-омбудсмена.
Крім цього, з приводу дій правоохоронних органів надійшло 14% претензій, державних регуляторів – 7%, а щодо діяльності органів місцевого самоврядування – то лише 4%. Більшість скарг подали українські компанії – 85%, із них представники малого і середнього бізнесу – 73%.
Якщо говорити про галузі, то найбільше претензій було до оптової торгівлі – 29%. До промислового виробництва – 13%, сільського господарства – 10%.
«Більше скарг стало надходити на необґрунтовані донарахування і штрафи після перевірок податкової, на податкові кримінальні справи й діяльність Нацполіції та Генпрокуратури », – йдеться в звіті.

2. Вчергове престижна міжнародна винагорода Red Dot Award в українського дизайнера. Цього разу з перемогою у номінації Product Design можна привітати Вікторію Шкляр, дизайнера та керівника інтерʼєрної студії «Form Bureau». Авторитетному журі сподобалася серія дитячих ліжок, які дизайнерка розробила для столичної компанії-виробника «Interia».
Red Dot Award – одна з найавторитетніших світових премій, яка щорічно вручається дизайнерам та компаніям-виробникам за особливі досягнення у створенні та дизайні споживчих товарів. Отримувати Red Dot для українців – це не одноразове досягнення, а вже гарна приємна тенденція. Кілька років поспіль наші земляки (Павло Вєтров, Валерій Кузнєцов, Сергій Готвянський та інші) здобували цю нагороду.

3. Компанія з виробництва «розумних» матраців – «Eight Sleep» представила свій новітній продукт – матрац із рідинним охолодженням Pod Eight Sleep. Вона певний час цілеспрямовано фокусувалася на температурі ліжка, спочатку пропонуючи «розумний» чохол для матраца, а тепер уже й «розумний» матрац, який дозволяє власникам регулювати температуру його поверхні й навіть встановлювати різні температурні режими для різних сторін ліжка.
Матрац Pod живиться від пристрою, прикріпленого до ліжка, який по суті виконує функції компʼютера, підключається до Wi-Fi.

4. В Іркутську у березні оригінально відмітили Всесвітній день сну. Звісно, далеко не всі земляни провели весь «сонний» день у ліжках, а от девʼять жителів Іркутська саме так і вчинили. Вони стали учасниками «Чемпіонату із здорового сну», який в міському торгово-розважальному комплексі провела компанія, що спеціалізується на виробництві матраців.
Прямо посеред залу на першому поверсі ТРК були розкладені девʼять матраців (ясна річ, від ініціаторів конкурсу), на яких попередньо відібрані учасники в піжамах і спальних масках намагалися проспати якомога довше під живу музику й звичайний шум торгового центру у вихідні. Кожного «соню» забезпечили «розумною» подушкою, яка точно визначала, чи дійсно людина спить, або тільки вдає. 33-річний переможець чемпіонату проспав 20,5 годин, за що удостоївся головного призу – анатомічного матрацу.

5. На ринку меблевих оббивних матеріалів зʼявилася тканина-розмальовка.
Ті, хто її придумав, безперечно ж, керувалися тим, що складно уявити собі дитину, яка не любить малювати. Звичайно, розфарбовувати потрібно розмальовки, а не шпалери й меблі, але, напевно, жодна мама ще не змогла вберегтися від стихійних дитячих творінь. І швидше за все, жодна про це не пошкодувала, адже творчі ігри – найбільш благодатний грунт для розвитку дитини. А тепер, якщо дитячі меблі будуть оббиті тканиною-розмальовкою або з неї буде пошитий підодіяльник, дитині буде де проявити свою творчу активність, не боячись отримати наганяй. За тиждень-другий звичайне ліжко перетвориться в унікальний арт-обʼєкт.
Всіх, хто виявляє інтерес до такої текстильної новинки, виробник інструктує: розфарбовувати оббивку потрібно спеціальними фломастерами для текстилю.

Слідкуйте за нашим дайджестом щопонеділка та будьте в курсі найактуальніших новин!

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: