fbpx

Обсяг експорту меблів до Ізраїлю за 2019 зріс у 2 рази

Обсяг експорту меблів до Ізраїлю за 2019 зріс у 2 рази з 1180,4 до 2441,5 тис.USD.


Стратегічна мета Української Асоціації Меблевиків – це зростання обсягів продажів меблів в Україні та світі. Задля цього щомісяця для членів УАМ та інших учасників ринку проводяться навчальні заходи, йде постійна співпраця з урядовими організаціями, українськими та міжнародними громадськими об’єднаннями та донорами. Завдяки підтримці донорських організацій представники української меблевої галузі мають змогу брати участь у торговельних та скаутських місіях.
Розпочинаючи роботу з Ізраїльським ринком майже два роки назад, ніхто не знав, коли ця співпраця дасть перші результати, може зразу, може за кілька місяців, а може і років, бо експорт це longread. Давайте разом згадаємо, як це було і які результати ми маємо зараз.
З 23 по 25 липня 2018 року 8 компаній-членів Української Асоціації Меблевиків (TopArt Nature of Art, Atelier Lilu, Delavega, Vavilon, Павлик, AGT plus, Mirt Company, Eskada-M) взяли участь у торговій місії до Ізраїлю, організованій Офісом з просування експорту та під головуванням Степана Кубіва, Першого віце-прем‘єр-міністра-Міністра економічного розвитку і торгівлі України.
Поїздка була організована під патронатом Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту. Було обрано бізнес-консультанта, підготовлено понад 100 В2В зустрічей та Ізраїльсько-Український бізнес-саміт. Кожен з учасників торгової місії мав близько 10 B2B зустрічей з власниками компаній.
Під час торгової місії одна з восьми компаній – Павлик – заключила договір з торговою компанією на щомісячну поставку контейнеру стільців і столів.
Далі спільне омеблювання квартир в одному з найбільших житлових кварталів Ізраїлю – український дизайнер Александр Секеда (Alexandr Sekeda) створив 2 проекти квартир, в реалізації якого брали участь компанії-члени УАМ: Павлик, Dizi by Ukrizramebel, INSTYLE Kitchen•Living, Brw Gerbor West&Ost, TopArt Nature of Art. В середині грудня 2018 року була перша поставка контейнеру з двома готовими квартирами.
З 5 по 9 лютого відбулась зворотня торгова місія, організована в рамках ініціативи #EU4Business, яка реалізується ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні, за участі Israeli Ukrainian Alliance та сприяння Української Асоціації Меблевиків. 15 ізраїльських баєрів, архітекторів, дизайнерів та рітейлерів протягом 6 та 7 лютого знайомились із 70 українськими меблевими компаніями.
Далі два успішних проекти, які були реалізовані українськими меблевиками в Ізраїлі.
Перший проект – умеблювання коледжу в Ізраїлі, який тривав 3 місяці. Сума контракту 300 тисяч євро. Спільними зусиллями шести компаній-членів УАМ було умебльовано 160 кімнат коледжу: компанія Мебель Сервіс виготовила та поставила ліжка, шафи і столи; компанія AMF – Art Metal Furniture – офісні меблі.

Наступний проект – умеблювання коворкінгу Luleem – спільний проект двох українських меблевих компаній: AMF – Art Metal Furniture та ПрАТ “Енран”, який тривав один рік. Сума контракту 200 тисяч євро. Така нелегка справа – знайомство та відкриття нових ринків. Успішні кейси з Ізраїлем стали можливі лише завдяки наполегливій праці, постійному контакту з потенційними замовниками, численним поїздками в Ізраїль та зворотнім місіям.

Успішний досвід нарощування обсягів експорту меблів через знайомство потенційних байєрів з меблевою галуззю та Україною в цілому УАМ використовує і під час організації Furniture of Ukraine Business Expo-2020, запрошуючи представників закупівельних груп, меблевих мереж, архітекторів та дизайнерів з більш, ніж 40 країн світу.

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: