fbpx

Останні тренди на виставці ДЕРЕВООБРОБКА у Львові

Щорічно у травні виставка деревообробки на 4 дні становится епіцентром зустрічей, обміну досвідом та переговорів среди представителей меблевої Галузі. Аджея це чудова можлівість ознайомітіся з новинками Галузі та найти найсучасніші решение для свого виробництва. Експозиція виставки охоплює повний спектр новітнього обладнання, професійного інструменту, програмний комплекс автоматизації, фільтрувальніх аспіраційних систем та комплектуючих для виробництва меблів. Таким чином, в одному місці, можна найти все, без чого не обходиться жодних меблеве виробництво и не залежних від его Розмірів. Зауважімо, что на віставці представлені понад 140 компаний з 8 стран світу.
Вперше в рамках виставки запланованій майстер-клас Із Різьблення по дереву. За 6 годин Ві зможете навчітісь різьбіті и Оформити шкатулку Власний руками. Тож, отрімаєте безцінній досвід та навички, Які відкріють Вам Нові возможности. Проводити майстер-клас відомій різьбяр з понад 20 річним досвідом, Засновник власного стилю Різьблення та ІНСТРУМЕНТІВ для напівоб’ємної геометрічної різьбі, а такоже найпопулярнішій блогер-різьбяр – Адольф Юр’єв. После Закінчення Видається сертифікат про проходження базової програми Різьблення по дереву.
Останні тренди, ще более СЕНС, ще более корісті і ще более знакомств на віставці Деревообробка з 19-22 травня у м. Львові. Тож, реєструйтеся, щоб отріматі безкоштовне запрошення >>> www.galexpo.com.ua/derevo

19-22 травня
АРЕНА ЛЬВІВ (вул. Стрийська 199)
Міжнародна виставка Деревообробка 2020
www.galexpo.com.ua/derevo
www.facebook.com/derevolviv/

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: