fbpx

Новинний дайджест

  • Приєднання до Конвенції про процедуру спільного транзиту
  • Вимагайте компенсації всієї завданої шкоди
  • Договори оренди в електронному форматі
  • «ІКЕА» тестує нову послугу
  • Інновація в системі розсувних дверей

Про те, що відбулося минулого тижня в Україні та світі і що є актуальним та цікавим для меблевика, читайте у нашому дайджесті:

1. Україна найближчим часом планує приєднатися до Конвенції про процедуру спільного транзиту. “Ще одна сфера, у якій Україна активно інтегрується з Європою, – це перевезення та митниця. Ми плануємо найближчим часом підписати “митний безвіз”. Тобто приєднатися до Конвенції про процедуру спільного транзиту. Цей документ – основа для переміщення товарів між країнами-членами ЄС. Ми вже застосовуємо відповідну комп’ютеризовану систему NCTS, і технічно готові приєднатися до відповідної Конвенції. Таке приєднання дозволить значно прискорити проходження митниці та пришвидшити потік товарів. Це краща якість митниці та нові можливості для українського бізнесу”, – зазначив Денис Шмигаль.

2. Бізнес має говорити не лише про компенсацію збитків, завданих йому внаслідок агресії рф, а й про компенсацію всієї завданої шкоди, вважає засновник юридичної фірми «Конкор» Геннадій Борисичев.

«Звертаю увагу, що збитки є лише частиною такого поняття, як «шкода». Шкода включає не лише прямі збитки, а й додаткові витрати, недоотриманий прибуток, також є й моральна шкода. Наприклад, для юридичної особи реально довести наявність завданої моральної шкоди, зокрема, внаслідок втрати немайнових активів, гудвілу тощо».

3. Фонд державного майна відновив проведення орендних аукціонів, зупинених ще в лютому після початку війни, і переводить в електронний формат договори, які не підлягають нотаріальному засвідченню. За два дні після повернення аукціонів оприлюднено майже сотню нових.

Перший заступник голови ФДМ Леонід Антоненко заявив, що тепер договори будуть приходити на електронну пошту.

4. «IKEA» у країнах, де представлена (приміром, у Польщі)  тестує нову послугу: облаштовує – зокрема  і в офісах із продажу квартир чи поруч –  пункти планування «IKEA Warsaw Ursus», де клієнти зможуть скористатися послугами дизайну кухні чи шафи та консультацією щодо дизайну інтер’єру. Це рішення є відповіддю на тенденцію динамічного спорудження нового житла в розвинутих країнах.

5. Нова алюмінієва система розсувних дверей Awislide Panoramic від компанії «Awilux» є інноваційним рішенням.
Вона дозволяє створити ще ширше скління, ніж у випадку з ПВХ. Новинка ідеально доповнює інтер’єр із висококласною дерев’яною обробкою, забезпечуючи безпрецедентну освітленість інтер’єру при збереженні найвищих параметрів ізоляції.

Великоформатне скління – це архітектурний  тренд останніх років, завдяки якому будинки та квартири отримують повний доступ до природного світла, зберігаючи при цьому високоестетичний та мінімалістичний дизайн. Сучасна дверна система AWISlide у версії Panoramic є відповіддю на зростаючий попит на панорамні розсувні двері, завдяки яким можна максимально висвітлити будь-який інтер’єр, досягнувши чудових технічних параметрів та зручності використання.

Нове рішення від «Awilux» гарантує легке й плавне ковзання, а вузька рама дозволяє пропускати в будинок якомога більше сонця. Панорамний варіант із фіксованою скляною секцією зовні полегшує монтаж без необхідності переносити важкі елементи всередині будинку.

Share This: