fbpx

Новинний дайджест

  • Вияв митної довіри

  • В пріоритеті продукція з високою доданою вартістю

  • Посилюється контроль за додержанням законодавства про працю

  • У компанії «Leitz» інструментальні новинки

  • Меблеві можливості будівельної плити

Все, що відбулося минулого тижня в Україні та світі і що є актуальним для меблевика, читайте у нашому дайджесті:

1. В Україні видано перший сертифікат Авторизованого економічного оператора (АЕО), що підтверджує право на використання спрощень при проходженні митних процедур. Це зроблено з метою, аби митні органи не були барʼєром при перетині кордону. Таким чином підтримується чесний бізнес і максимально полегшуються митні процедури для добросовісних імпортерів і експортерів.

Голова Держмитслужби Павло Рябікін додава: «АЕО – це програма співпраці митниці та бізнесу. Митниця повинна довіряти доброчесним підприємцям. Програма Авторизованого економічного оператора переводить цю довіру в практичну площину».

2. Структура експорту України має бути змінена шляхом просування на зовнішні ринки вітчизняної продукції з високою доданою вартістю, заявив заступник голови Офісу президента Ігор Жовква під час виступу на засіданні Ради Торгово-промислової палати України.

«Ми всі змушені грати за новими правилами нового пандемічного світу. Маємо працювати спільно для винаходу «рецепту успіху» нашої держави, зокрема, і в зовнішньоекономічній діяльності, яка відповідатиме реаліям мінливого й повного викликів сучасного світу».

Нема сумніву, що меблевики серед тих, хто здатен відповідати таким викликам.

3. Президент підписав закон про запобігання тиску на бізнес. Закон дозволяє органам місцевого самоврядування здійснювати контроль на підприємствах, в установах та організаціях комунальної власності відповідних територіальних громад.

Знати про нього варто й іншим субʼєктам господарювання, бо закон передбачає, що органи місцевого самоврядування також можуть виступати з ініціативою щодо здійснення державної перевірки на підприємствах, які не перебувають у комунальній власності, а також щодо фізичних осіб-підприємців, які використовують працю найманих працівників.

4. Знаний у світі  виробник деревообробного інструменту інструменту – компанія «Leitz» представила дві лінійки алмазних кінцевих фрез – Diamaster PRO³ і Diamaster PLUS³.

Завдяки збільшеній на 50% швидкості подачі й стійкості інструменту, бездоганним ріжучим крайкам і гладким вузьким поверхням вони забезпечують такий рівень обробки заготівок, якого важко досягти за допомогою звичайного фрезерного інструменту. Досягається це застосуванням технології Real-Z3, яка виключає осьові зазори між окремими ріжучими елементами й таким чином збільшує кількість ріжучих елементів, що ефективно працюють в матеріалі.

Звичайні кінцеві фрези обробляють поверхню двома ріжучими крайками одночасно, а нові мають три ріжучих крайки.

5. Багатофункціональна будівельна плита MFP від компанії «Pfleiderer», що виготовляється за унікальною технологією, довела, що її багатофункціональність дає можливість застосовувати її і в меблярстві. 

Цей матеріал гарантує чудову стійкість до навантаження в обох напрямках, ідеальну пластичність і зручну механічну обробку, а при дотриманні відстані 8 мм від краю плити – незрівнянну стабільність кріплення гвинтів, цвяхів, болтів і штифтів. Плита стійка до деформації, розшарування й практично не набухає у вологих умовах.

Share This: