fbpx

Новинний Digest

  • Законопроекти, які «мають характер податкового терору»
  • Експортні плюси й мінуси
  • Українські бізнесмени жорсткі в перемовинах
  • Виміри стружки важливі для виробників плитних матеріалів
  • Очікуймо «нашестя» китайських роботів

Все, що відбулося минулого тижня в Україні та світі і що є актуальним для меблевика, читайте у нашому дайджесті:

1. На офіційному інтернет-представництві Президента України зареєстровано петицію про відкликання законопроектів №1210 і 1210-1, як таких, що «мають характер податкового терору». Петицію зареєструвала Рада підприємців при Кабінетів Міністрів України.
Спротив підприємців викликали досить суперечливі зміни до податкового законодавства, серед яких збільшення строків проведення перевірок платників податків контролюючими органами, звільнення від персональної відповідальності посадових осіб контролюючих органів, збільшення рентної плати за залізну руду, суттєве підвищення ставок акцизного податку тощо, сказано в петиції.
Раніше в Європейській Бізнес Асоціації визначили 11 системних проблем згаданих законопроектів. Зокрема, в ЄБА виступили категорично проти штрафних санкцій по податкових накладних, змін до правил трансфертного ціноутворення, донарахування ПДВ при експорті.

2. У січні-вересні імпорт товарів перевищив експорт на 7098,7 млн. доларів. Про це повідомила Державна служба статистики. Від’ємне сальдо торгівлі товарами погіршилося на 549,9 млн. доларів у порівнянні із січнем-вереснем 2018 року. Хотілося б знати, ясна річ, чи така ж прикра ситуація і в меблевому експорті чи наша галузь все ж продовжує демонструвати зворотну динаміку.
Натомість експорт послуг перевищив імпорт на 4 227,6 млн. доларів, збільшившись на 4,8%, або на 410 млн. доларів у порівнянні з першим півріччям 2018 року.

3. Тіберіу Діма сім років працює гендиректором в українському представництві німецької компанії «BASF», яка постачає зокрема хімпродукцію для різних галузей виробництва. Він підмітив деякі особливості ведення бізнесу в Україні й поведінки українських підприємців.
«Українці мають гарне почуття гумору, але на роботі вони дуже серйозні. Хоча іноді мати піднесений настрій протягом робочого дня – те, що тільки сприяє роботі».
«Є одна традиція, яка мені здається пережитком минулого: зайва формальність у діловому листуванні та спілкуванні. Зараз способи комунікації стають дедалі неформальнішими, тож ділові зносини можна спростити».
«Українські партнери намагаються бути хорошими учасниками переговорів, але їхня манера досить жорстка. І вони намагаються демонструвати свою сильну позицію з перших же слів. Це занадто».

4. 3D PARTICLE VIEW – вимірювальний комплекс, розроблений компанією «GreCon» для об’єктивної оцінки якості стружки. Товщина цих деревних частинок є важливим параметром, що впливає на механічні характеристики готових деревостружкових плит. Відношення поверхні стружки до її обсягу є вирішальним параметром, що впливає на ефективність нанесення клею. Обидва параметра залежать від регулювання ножового кільця й ​​змінюються в результаті зносу виступу ножа в ножовому кільці стругального верстата. За допомогою апаратури, про яку йде мова, можна здійснювати вимір всієї геометрії стружки. Її довжини, ширини й товщини. Можливе зниження втрат матеріалу завдяки особливій модифікації ріжучої частини стругального верстата. Можливе також спеціальне регулювання ножового виступу ножового кільця стругального верстата.

5. Найбільша в Азії виставка деревообробного обладнання та меблів «CIFM 2019» була проведена спільно з другим етапом «CIFF», китайської міжнародної меблевої виставки. Провідні китайські та міжнародні виробники зустрілися в Гуанчжоу, щоб запропонувати інноваційні технології виробництва, ефективні рішення й передові матеріали, приділяючи особливу увагу розробці інтелектуальних технологій виробництва меблів із метою внесення конкретних інноваційних пропозицій та визначення нових тенденції в меблевому секторі.
В епоху Industry 4.0 потреба в інтегрованих і взаємопов’язаних рішеннях продовжує посилюватися. Можливість безоператорного (безлюдного) виробництва дозволяє значно оптимізувати виробничий процес. Особливо з використанням верстатів із числовим програмним керуванням, де застосування робототехніки відіграє все більш важливу роль. Саме тому стрімко розвивається китайська індустрія робототехніки. Уже найближчим часом китайські продажі роботів становитимуть 40 відсотків від загального обсягу світових продажів.

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: