fbpx

Як зробити прорив у меблевій галузі?

На це питання Українська Асоціація Меблевиків знайшла відповідь і у квітні 2020 року збирається вивести меблеву галузь України на новий рівень.

З 7 по 9 квітня 2020 року УАМ в партнерстві з Євроіндекс організовує першу та єдину в Україні меблеву байєрську виставку, присвячену лише українським меблям та дизайну – Furniture of Ukraine Business Expo.
Вчора, 14 листопада в Кабінеті Міністрів України відбулась нарада з питань обговорення планів на проведення та організацію виставок і ярмарок за участі України за кордоном у 2020 році із заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – Торгового представника України Тараса Качки .
Позиція УАМ полягає в тому, що варто перенести фокус на Україну й проводити міжнародні виставки тут. Про що й говорив на нараді президент УАМ, Володимир Патіс: “У нас проблема, що люди не сприймають Україну, як державу. Ми не продаємо меблі, ми продаємо деревину. Коли люди приїжджають, бачать, що у нас європейська країна – чиста, толерантна, з класною гастрономією – це зовсім інший продукт. Тобто так ми продаємо ядро продукту, але весь продукт – це Україна. І ми бачимо, навіть за останній рік по тим торгівельним місіям, які ми робили разом з Export Promotion Office та Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України», ми бачимо, який ми отримали результ в конкретних угодах. Але ці угоди відбулися тому що усі з ким ми познайомились, вони приїхали в Україну.”

Тарас Качка висловив свою думку щодо цієї позиції: “Я повністю підтримую, якщо є для цього можливості, потенціал; тобто, індустрію представляти, сюди запрошуючи байєрів, партнерів і так далі. Це набагато дієвіше з точки зору презентації країни. Тому що на словах пояснити, що Україна – це  цивілізація, то це – складніше.”

Нам дуже важливо залучитись підтримкою з боку держави, міжнародних та національних партнерських організацій, посольств та торгово-промислових палат для того, щоб ця виставка вдалась і прорив відбувся, тому ми й надалі будемо працювати, аби привезти клієнтів українським меблевикам та дизайнерам й створити в Україні краще меблеве середовище.

Тому що меблевик – це круто !

Share This:

Подождите ...

Подписаться

Получайте самые новые новости с портала к себе на почту: