fbpx

Точки взаємодії Баварії – країни виставок та Furniture of Ukraine

15 жовтня 2020 року відбувся Баварсько-Українському  онлайн-західі «Баварія – країна виставок», в якому взяла участь і Українська Асоціація Меблевиків в особі Члена Правління Оксани Донскої.

MESSE MÜNCHEN виставкова компанія Баварії

Під час заходу було представлено можливості участі у виставках в Мюнхені. Відвідувачам було презентовано найпопулярніші виставки Баварії.

Зокрема, Керівник відділу центральних продажів компанії MESSE MÜNCHEN GmbH Доктор Міхаєль Пьолльманн, розповів про вплив їх діяльності на регіон, у вигляді зростання кількості робочих місць, стимулювання купівельної спроможності та зростанні податкових надходжень до бюджету регіону.

Компанія MESSE MÜNCHEN має власні 15 виставок в Мюнхені та 30 івентів закордоном. Загалом події компанії відвідало більше 3,15 мільйонів відвідувачів. 

Вплив COVID-19 на виставкову діяльність

Під час карантину компанія була вимушена відмінити декілька виставок та розробили портал для віртуальної презентації учасниками виставки своєї продукції світу. Зокрема найближча виставка Analityca Virtual відбудеться 19-23 жовтня 2020. На запитання Оксани Донскої щодо очікуваної відвідуваності події онлайн Доктор Міхаєль Пьолльманн, не зміг дати конкретної відповіді, зазначивши, що вони докладають зусиль для організації максимально ефективної участі у виставці та гарантувати відвідуваність в 100 тисяч і більше, як це є офлайн, вони не можуть.

Точки взаємодії для просування Furniture of Ukraine на міжнародному рівні

Пані Оксана Донска коротко презентувала учасникам онлайн-заходу “Баварія – країна виставок” Українську Асоціацію Меблевиків та статистичні дані щодо позитивної динаміки обсягу виробництва та експорту українських меблів. Повідомила, що з метою просування бренду Furniture of Ukraine зі збільшення обсягів продажів в Україні та світі УАМ заснувала власну виставку Furniture of Ukraine Business Expo, що відбудеться 7-9 квітня 2021 року. Крім того Асоціація співпрацює з декількома міжнародними профільними виставками щодо участі в них колективними стендами, а також взаємним залучення байєрів. Вона навела приклади успішної співпраці з London Design Fair, Woodtech and Intermob в Турції, Woodtech в Африці, Meble Polska та іншими.

Представник компанії MESSE MÜNCHEN повідомив, що вони мають окремі пропозиції для участі національними стендами. Також зазначив про зацікавленість співпраці з Furniture of Ukraine Business Expo щодо взаємної організації відвідування байєрами виставок в Мюнхені та Києві. 

Українська Асоціація Меблевиків висловлює вдячність Голові Правління Німецько-Української промислово-торговельної палати, Уповноваженого баварської економіки в Україні пану Александеру Маркусу за організацію важливого та змістовного заходу для бізнесу України.

Share This: